Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelem ez? Vagy minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Ölelget kedveskedik nekem, meg szeretget. A munkatársainak meg, olyanokat mond hogy ezt a nőt megizélné, meg elutazna vele. Mit csináljak az ilyen pasival, szakítsak vele? Vagy ez normális és addig amíg nem teszi meg nincs semmi baj?
2010. aug. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a Grease című filmet, abban van ilyen. Ja, meg az Amerikai pitében. :)

Egyébként meg kétesélyes. Vagy éretlen kissé, és mások előtt keménykedni próbál, vagy - már ne haragudj - de egy szemétláda, aki nem sajnál egy kis időt arra, hogy később ágyba vigyen. Szerintem húzd az időt kicsit. Ha kitart, akkor talán nem csak AZT akarja.

2010. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, én biztos nem foglalkoznék vele, ez en haragudj de nem szerelem!

A gatyájában...ő csak egy strigulának tart, ha már idegen embereknek így beszél rólad.

arról nem is szólva hogy most ezt mondja, majd ha esetleg megszerez ekkor meg popcorn mellett kielemezgetnek?

Hagyd ezt az önelégült majmot magának!

Keress egy olyan pasit aki tisztel is!

2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Funktasztikus ***** válasza:
társaságban mindenki más:D kicsit nagy képübb leszz mindenki...szeret menözni meg felvágni veled..2 esélyes vagy tényleg szeret vagy csak...
2010. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért jelentené az, hogy megakar izélni azt, hogy nem szeret téged? Ezt sosem értettem a nőkben, hogy csak akkor jó a pali, ha mindent úgy gondol és csinál, mint ti. Hát kb. egyikünk sem olyan. Szeretünk dugni, és amikor nem dugunk akkor meg arról fantáziálunk. Szokjatok hozzá!
2010. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!