Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nős és már 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nős és már 1,5 éve van a szeretőjével, és napi szinten beszélnek és nem "csak akkor" találkoznak, akkor az már szerelem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a szerető részéről lehet, a férfi részéről nem


ezt a cikket ajánlom figyelmedbe, tanulságos:


[link]


larkin

2010. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rozika10 ***** válasza:
mi 10 éve vagyunk együtt na ez már szerelem!!
2010. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

nem! az csak tartós kapcsolat...

még ha elhagyná a feleségét, az sem lenne perdöntő bizonyíték...

szerelem? mi a szerelem?

hogy néznek egymásra? milyen a testtartásuk, arcuk ? hangjuk?hogy érintik meg egymást?... ezer apró jelet figyeld meg, és akkor tudod hogy ez szerelem - e, vagy csak kapcsolat

2010. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne az 1. által linkelt cikk,de már nem elérhető. Amúgy meglepődötten olvastam a válaszokat,hogy a senki nem tartaná ezt szerelemnek. Én most egy ilyen szituációban vagyok benne csak a megcsalt fél vagyok. Párom szerint ez nem is volt kapcsolat köztük. Szerintem meg ha eddig tartott,akkor nem csak hogy kapcsolat,de szerelem is.Vagy a férfi agy mégis ezt hogy könyvelheti el? Nem értem....
2013. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4/4!

Szerintem bármi lehet. Lehet szerelem is, de önmagában a 1,5 év nem jelent semmilyen érzelmet egy férfi részéről, sok jó taktikus van köztük, bármit eljátszanak. Ait a párod neked állít, annak semmi jelentősége, ő akkor is letagadja a szerelmet, ha az, hiszen az érdekei azt kívánják, ne hagyd el.

2013. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös a per jel utáni szám az össz válasz szám,csak hogy tudd ezentúl.Egyébként meg nem értem,egy olyan embernek aki másba szerelmes miért lenne érdeke egy olyannal maradni vagy küzdeni olyanért,hogy ne hagyja el,akit nem szeret!? Nem értem így milyen érdekről beszélsz?:) A hozzászólásod első fele meg arról szólt,hogy ennyi idő nem is jelent szerelmet simán megjátszás is lehet,szóval kicsit ellentmondásos amit írsz.
2013. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te még nem hallottál olyanról, hogy valaki nem szerelmes, e azért szakítani sem akar? Ezer oka lehet ennek. Sok pasi egyszerre több nőt fűz, és egyiket sem akarja "elveszíteni". Jó buli nekik.
2013. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!