Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért olyan meghatározó dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért olyan meghatározó dolog?

Figyelt kérdés
Rapper vagyok és a barátnőm azért szakított velem annó, mert szerinte gyerekes dolog a rap és a hip-hop stílus. Meg, hogy miért hordok baseball sapkát vagy kapucnit, esetleg mindkettőt.
2010. aug. 9. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez olyan taszító dolog számomra (is) mert ez olyan menőzős és zárkozott, kicsit elvont
2010. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mióta elvont a rap?
2010. aug. 9. 18:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig normális szép barátnőim voltak annak ellenére hogy a mai napig nem mosom ki a tornacipőm szakadt a farmerom és szinte nem borotválom az arcom soha. Ez egyénfüggő. Szerintem ha ezért olt le egy csaj mert te épp fullcapet viselsz meg onyx et halgatsz az nem a te szegénységi bizonyitványod...
2010. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, örülj hogy megszabadultál egy ilyen kicsinyes nőtől!

Biztos akad majd olyan lány akinek imponálni fog a rapper külső! És nem fogja zavarni.

Csak keress bátran tovább! 25L

2010. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem a féldolláros rajcsávót hallgatom hanem magyar előadókat mint: siska, fankadeli, akkezdet phiai, fattyúk, turha. belehallgatott és arra mondta h szerinte gyerekes amit beszélnek, értelmetlen és szar.
2010. aug. 9. 19:08
 6/15 anonim ***** válasza:
igen.. ezzel egyetértek.. mert 50cent vagy eminem jó és hallgatható. és nem a rap az elvont, hanem a kinézet, ahogy beburkolózol
2010. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50 cent eminem sok ratyi golyóálló mellénybe szaladoznak mert paráznak. Aki meg AKPH-ra azt mondja h értelmetlen az menjen a f.ba
2010. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
korrekt arc vagy, én is ilyeneket hallgatok és ilyesmi cuccokat hordok,de még egy lány sem ellenezte ezeket a dolgokat.. rossz lányokat fogtál ki eddig ;)
2010. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 General ***** válasza:
Hidd el, pár évvel később te is gáznak fogod tartani a kapucnis pulcsit. Csak te még itt, ő meg már ott áll.
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez a stílusod, ha kell majd így fognak szeretni!amúgy személy szerint nekem sem jön be ez a stílus...
2010. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!