Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi napnak kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi napnak kell eltelnie ahhoz, ami azt jelenti, hogy nem érdeklem a pasit?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem vele először pénteken és azóta nem keresett! Nem ír, semmi sincs. /34 éves nő/

2020. nov. 2. 06:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Amikor én akartam találkozni, akkor neki nem volt jó. Pl: felújítás volt nála. Meg minden nap szinte 21.00-22.00 óra körül szokott hazaérni, ezért találkoztunk ritkán
2020. nov. 2. 12:31
 12/22 anonim ***** válasza:
Ès előtte keresett minden nap?
2020. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A legelején igen, délelőtt is, munka közben, ha mást nem írt: 🥰 vagy 😘 emojit, de írt. Aztán volt, hogy csak minden másnap. Sokszor volt, hogy én írtam neki először.
2020. nov. 2. 12:46
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú.... Bedőltél neki. Már az elején akkor le lehetett vágni, hogy csak dugni akar. A többi meg körítés volt. Ez ennyi. Ne írj neki. Csak beégeteg magad. Továbbá akkor lerak talonba és mikor nem lesz más, akkor majd elővesz mint ingyen alkalmi puncit
2020. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hajajaj. Felújítas volt?

Este 22 ig dolgozott?

Hát neharagudj! Engem ha érdekel valaki, akkor mindent megteszek, és mindent megragadok, mindent elkövetek. Ha valamit akar valaki,akkor az sikerülni fog.

Az akaraton van a lényeg.


Itt valami sántít a palival ez biztos. 2.5 hónap alatt 4 talika?

Vagy családja van, vagy nem jösz be neki igazán.


Az ágyba bújás részéről csak annyi volt, hogy kiürítette a már rég berozsdásodott tárat. 😡

2020. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak akkor fog írni, ha újra tele lesz a zsák.
2020. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Csak egy kósza numera voltál.
2020. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
😭😭😭 Nekem is néha voltak olyan gondolataim, hogy furcsa. Máskor meg hogy olyan kedves! Akkor ne is írják rá?? Ez nagyon fáj!
2020. nov. 3. 16:18
 19/22 A kérdező kommentje:

Kedves Férfiak!


Miért csináljátok ezt? De most komolyan? Miért nem vállaljátok fel a csajt vagy miért nem mondjátok meg kerek perec őszintén, amit gondoltok! Nem vagyok álmonő, de az őszinteséget elvárom!

2020. nov. 3. 16:22
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amúgy van párja? Mert azèet fura, hogy ilyen keveset is èrt rá, aztán szex után "el is tűnik".
2020. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!