Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi napnak kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi napnak kell eltelnie ahhoz, ami azt jelenti, hogy nem érdeklem a pasit?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem vele először pénteken és azóta nem keresett! Nem ír, semmi sincs. /34 éves nő/

2020. nov. 2. 06:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is. De ha meg megkérdezem akkor meg én vagyok a bizalmatlan és a féltékeny
2020. nov. 3. 17:10
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyílván. Azèrt ennèl jobban meg kell válogatni, kivel fekszel össze. Okè, hogy 2,5 hónap, de addig 3x találkozhatatij, az baromi kevès, le kellett volna esnie, hogy nincs rendben.
2020. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!