Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg fulasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg fulasztó lennék?

Figyelt kérdés
Meg ismertem 3hete egy 31éves fiút, a szüleivel lakik, nekik szokott be segíteni othon, és jelenleg melot keresel, és játszik a neten egy társasággal. A társkeresőről ismertem meg. Azt mondta hogy heti 2-3találkozás fél, napot együtt töltve neki sok belőlem. Amikor nem dolgozok vele szeretnék lenni, mert nekem a társam mindenben az első, de ő más ilyen téren mert azzal jött, hogy neki othon be kell segítenie, és ha dolgozni fog akkor kevesebb lesz az ideje. Meg hogy én nem vagyok vele szemben meg értő, ugyanis neki ez fullasztó hogy sokat akarok vele lenni, legyen nekem élet célom, vagy foglaljam le magamat, vagy járjak el barátokkal ilyenek. A heti 2-3találkozás pár órára esetleg fél napra az tényleg fullasztó?

#fullasztó kapcsolat, szeretet, kapcsolat, sok, heti találkozás
2020. nov. 2. 22:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el. Ha komoly lenne, heti 7 nap szeretne látni.
2020. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Gépdüggő inkább hagyd. Vagy ha annyira szeretnéd viseld el, hogy a játék az első neki és nem te + meg kihasznál ha kedve tartja.
2020. nov. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezted tőle, hogy ha párkapcsolata lesz, ezt hogyan képzeli, nem akarna összeköltözni az illetővel, vagy mégis mit szeretne majd?
2020. nov. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem inkább az a fura, hogy 3 hete ismerted meg és már társamként emlegeted.

Amúgy ez a gépfüggő,szülőfüggő épp munkanélküli vagyok dolog engem elriasztana.

Ezen a jóképűség sem sokat javítana...

2020. nov. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

Három hét ismerkedés után nekem is sok lenne ez a ragaszkodás. Gyakorlatilag még csak ismerkedtek, három hét randizgatást eleve nem titulálnék kapcsolatnak.

Szerintem természetes, hogy egy kezdetleges ismerkedés hátrébb van a rangsorban, mint egy sok éves barátság, vagy a család.

De nem a fiút akarom védeni. Valószínűleg gépfüggő és a munkanélküliség is riasztó lenne számomra. De nekem az sem tűnik egészségesebbnek, hogy 3 hét, néhány találkozó után már ő az életed alfája és omegája. Sőt számomra sok év után se tűnik egészségesnek, ha semmi más nincs valaki életében csak a munka és a párkapcsolat.

2020. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Pár heti ismerettség után még mi is ritkán találkoztunk, ismerkedtünk.
2020. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

31 éves "fiú", munka nélkül, a szülei nyakán játszik naphosszat, és téged csesz le, hogy nincs életcélod?


KUKA!

(nagyobb betükkel nem tudom írni)

2020. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Keress ő állást, csak a korona virus miatt nehéz neki.

És nem azt nézem egy pasiban hogy pénze legyen engem ez nem zavar hanem azt nézem velem szemben milyen.

2020. nov. 3. 13:39
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

#18 nem a pénzről beszéltem, hanem az életképtekenségről.

Dehogy keres állást, játszik.

Veled szemben még milyen?

Elutasító, hogy finoman fogalmazzák.

Guminő helyett pont megteszed, de semmi több.

2020. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, ahogy itt ítélkeznek és általánosítanak egyesek, pár leírt sor alapján. Ennyiből még egy szakember sem tudna megállapítani a férfi személyiségét...

3 hét alatt még a kérdező sem ismerte meg őt (kérdés mi történt november óta), még nagyon sok mindent nem tud róla.


Ami nekem szembetűnt, az az, hogy ha már 3 hét után segítséget kellett kérned, akkor a tapasztalataim alapján nem fog sokra jutni ez a kapcsolat. Szerintem (csak szerintem) nem vesz téged (és a kapcsolatotokat) komolyan. Érdemes átgondolnod, hogy van e jövője egy ilyen kapcsolatnak.

2021. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!