Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg fulasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg fulasztó lennék?

Figyelt kérdés
Meg ismertem 3hete egy 31éves fiút, a szüleivel lakik, nekik szokott be segíteni othon, és jelenleg melot keresel, és játszik a neten egy társasággal. A társkeresőről ismertem meg. Azt mondta hogy heti 2-3találkozás fél, napot együtt töltve neki sok belőlem. Amikor nem dolgozok vele szeretnék lenni, mert nekem a társam mindenben az első, de ő más ilyen téren mert azzal jött, hogy neki othon be kell segítenie, és ha dolgozni fog akkor kevesebb lesz az ideje. Meg hogy én nem vagyok vele szemben meg értő, ugyanis neki ez fullasztó hogy sokat akarok vele lenni, legyen nekem élet célom, vagy foglaljam le magamat, vagy járjak el barátokkal ilyenek. A heti 2-3találkozás pár órára esetleg fél napra az tényleg fullasztó?

#fullasztó kapcsolat, szeretet, kapcsolat, sok, heti találkozás
2020. nov. 2. 22:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok introvertált, de nekem pl. fullasztó lennél már 3 hét alatt is. Ebből a szempontból egyikőtökkel sincs baj, de nem illetek össze. A másik meg, hogy elég problémás ez a pasi, biztos, hogy hozzá akarsz ragaszkodni?
2021. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fullasztó, de mások az igényeitek. Neki elég a kevés tali, neked kell a sok, ez nem fog hosszú távon működni
2021. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy fullasztó. Amilyen nők nekem akadnak társkeresőkön, mindegyik a "még korai a randi" dologgal jön, miközben ecseteli, hogy szexelne velem. Bár inkább rád hasonlítanának.
2021. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság valahol félúton van. Ha komolyan gondolná, akkor azon törné magát, hogy megismerjen és idővel veled éljen. Ugyanis akkor is lehet segíteni a szülőknek, ha nem lakik otthon az ember. De ez így olyan céltalan hozzáállásnak tűnik.
2021. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!