Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kérem a fizikai melós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérem a fizikai melós férjemtől hogy mosogasson el mikor én munkanélküliként vagyok itthon?

Figyelt kérdés

Kemény fizikai melót végez tűző napon télen a hidegben is.

Nekem már fél éve nincs melóm.

Most sajnos a segélyből és az fizujából élünk.

10 órát dolgozik, szoktam látni a polóját mikor hazaért, néha tiszta víz úgy hogy facsarni lehetne belőle.

De én ragaszkodom hozzá hogy a házmunkát felesben végezzük.

Én is nézek egész nap melót,szoktam járni állásinterjúra is.

Néha kimosok kiteregetek, meg főzök neki meleg kaját.

Persze azért pihenni én is szoktam otthon mert szellemileg is letudok fáradni.

Háztartásbeli asszonyok ti is vagytok ezzel, vagy nálatok máshogy van ez felosztva?


2020. nov. 4. 19:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Már sokszor veszekedtünk de mindig mondtam neki hogy ő is dolgozzon egy kicsit itthon vegye ki a részét az itthoni melóból is.

Erre kiabált velem mekkora léhűtő vagyok hogy egész nap csak a neten lógok.

Mikor mondom neki ez csak azért van mert állásokat keresek és önéletrajzokat küldözgetek.

Azt meg nem érti meg hogy egy jobb állásra várni kell, nem két nap alatt fognak felvenni.

2020. nov. 4. 20:20
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Te pedig kivehetnéd a részed azzal hogy elmész dolgozni. Ha pedig nincs munkád, akkor otthon tégy egy kicsivel többet.

Ne várd el tőle hogy munka után még otthon is melózzon!

2020. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen kamu kérdést miért engednek kiírni?
2020. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Véletlenül se essen le a karikagyűrű a kezedről... bakker otthon vagy, szedd már össze magad. Bőr lesülne a képemről, ha ilyet kérnék a másiktól úgy hogy egész nap otthon döglök.
2020. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Marhára szégyellném magam, ha a páromnak ilyet kéne csinálni, miközben én csak állást keresnék, amógy meg poshadnék a kanapén. És nem, annyira nem leterhelő meló az álláskeresés, mielőtt még ezzel az olcsó hülyeséggel jössz.

32N

2020. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Megint egy unatkozó kölyök...
2020. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Szóval 10 órát dolgozik, halál fáradtan hazajon míg te egész nap csak a netet böngészted állásokért és talán megfőztél, és nem vagy képes elmosogatni?

Érzed te a munka arányát köztetek?

Csodálom hogy még nem rakott ki az utcára mint macskát sz rni.

Kicseszett fárasztó lehet interjúra járni..

Nem mintha nem tudtál volna elmenni dolgozni fél év alatt ha igazán akartál volna.

Hiába van covid, kis sziszifuszi betanított melókra ugyanúgy van felvétel.

Legalább átmenetileg elmehettél volna egy ilyenre hogy valami értéket azért képviselj te is a házban..

De gondom túl úri nő vagy és valogatsz, közben meg még a párod is b sztatod.

Gratulálok.

N

2020. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
kb válnék tőled és kirugnálak.f
2020. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A szemétládának kutya kötelessége, hogy fizesse a Chip an Dail fiúidat is.
2020. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
Jogosan,mosogasson csak a barom.
2020. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!