Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kérem a fizikai melós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérem a fizikai melós férjemtől hogy mosogasson el mikor én munkanélküliként vagyok itthon?

Figyelt kérdés

Kemény fizikai melót végez tűző napon télen a hidegben is.

Nekem már fél éve nincs melóm.

Most sajnos a segélyből és az fizujából élünk.

10 órát dolgozik, szoktam látni a polóját mikor hazaért, néha tiszta víz úgy hogy facsarni lehetne belőle.

De én ragaszkodom hozzá hogy a házmunkát felesben végezzük.

Én is nézek egész nap melót,szoktam járni állásinterjúra is.

Néha kimosok kiteregetek, meg főzök neki meleg kaját.

Persze azért pihenni én is szoktam otthon mert szellemileg is letudok fáradni.

Háztartásbeli asszonyok ti is vagytok ezzel, vagy nálatok máshogy van ez felosztva?


2020. nov. 4. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%

Kamu

Egyértelműen

2020. nov. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű provokációnak szánt kamukérdés. Jelentve.
2020. nov. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az a kérdés merül fel, hogy az ilyen ember miért nem köti fel magát az erdő közepén? Ha valakinek ennyire unalmas az élete, hogy nincs más dolga, mint ideokádni a baromságait, az inkább hagyja abba a létezést...
2020. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!