Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja dolgozik új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja dolgozik új munkahelyen és új nő ismerősei lettek facebookon... szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Fiú ismerősei is lettek, de lányok is 3-an.

Lecsekkoltam őket, mindegyik kolléga lehet, mert ugyanaz a munkahely volt kiírva nekik mint ahol párom van, tehát nem máshonnan.


Nem fura ez, ennyi idő után már rögtön facebookra felvenni? Főleg hogy minek, ha nem is fognak beszélgetni valószínűleg?


2020. nov. 6. 12:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből rosszra gondolni...
2020. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, mert igyis úgyis tönkreteszed ezt a kapcsolatot, még nőként is borzasztó volt olvasni. Szerencsétlen pasi..
2020. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
80%
#30 Nem várt fordulat. Behúztál a csőbe rendesen. Látod, én sem vagyok gondolatolvasó. Beszélgethetünk privátban nem sértődök meg, és még pénzt se kérek. Teljesen fakultatívan osztom az észt itt a magam szórakoztatására. Nem tudom miért nem bízol magadban, ez egy jóval mélyebb probléma, de egyetértek veled hogy a valódi gond ez és a féltékenységed csak a következmény.
2020. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány. Aki ennyire féltékeny az nem fog megbízni senkibe
2020. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz majd ha a képeiket is lájkolja?
2020. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
30, de jó fej pasid van, nekem meg lassan az irigység lesz a fő problémám 😀
2020. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
84%

Szóval te epekedve várható hogy egy gyakori srác írjon a kérdésed alá???? 😄😄😄😄

De te nem beszélgethetsz ellenkező neművel, vagy neked lehet!???

2020. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy srác vagy lány, és amúgy nem is érdekel. :) a felfogása miatt akartam vele beszélgetni.
2020. nov. 6. 15:38
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
És ha a párod a csini csajszi politikai felfogása miatt akar majd vele beszélgetni? Akkor az is rendben lesz? :)
2020. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%
De figyeljél már ide te óriáscsecsemő... Ezt a szintet én utoljára asszem 18 éves koromban toltam le, amit most te. Ha saját bevallásod szerint a régebbi munkahelyén is ezt csinálta, ráadásul nem konkrétan 1 nővel, hanem mindenkivel beszélgetett, akkor ő egy ilyen ember és kész. Vannak ilyenek, az egy dolog, hogy tőled távol áll, tőlem is távol áll. Nekem is volt ilyen exem, aki egy csomó emberrel csetelt Facen, és? Igen, nőkkel is. Szerintem ez előbb utóbb nem vezet jóra, mármint kiben nem bízol? Benne, vagy magadban
2020. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!