Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem hajlandó velem lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem hajlandó velem lenni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, heti 1-2x találkozunk mert mindig van valami kifogása. Nálam sosem alszik mindig nekem kell nála főleg úgy h nem is hív. Mindig mondom menjünk el valamerre ne csak annyiból álljon hogy 2 óra szex, összebújás, kocsikázás aztán ennyi de arra sem hajlandó, pedig egy túra az erdőben ingyen van. Sajnál tőlem mindent, a kocsijára tud költeni, a barátaival tud találkozni, a fogamzásgátlót is egyedül fizetem, a barátaim köze sem viszem. Elegem van belőle tiszta depressziós vagyok ettől, de úgyérzem én vagyok a hibás mert túlságosan ragaszkodom hozzá mivel szeretethiányos vagyok. Mit kéne tennem?

2020. nov. 8. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs barátod, a párkapcsolat nem így néz ki. Felesleges ragaszkodnod hozzá, amit ad az nem szeretet, hanem szex. Ha nem akarsz szexkapcsolatot, hanem valódi társra vágysz, akkor keress helyette mást, aki boldoggá akar tenni, és nem csak a kielégülést keresi nálad.
2020. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Jól mondja az első válaszoló ,szerintem is keress mást, ez így nem párkapcsolat. Te szeretnél valamit, de az nagyon-nagyon egyoldalú sajnos. Nem kölcsönös, nincs viszonozva. Ő nem is keres téged, szerintem te nem is vagy feltétlenül neki fontos, lehet, hogy csak azért kellettél, hogy ne cikizzék őt a haverjai, hogy nincs nője. Csak ezt így nem szeretné nyíltan közölni. Hát, nekem furcsa ez az ember; de szóval a lényeg, hogy szerintem ő igazán nem is akar tőled párkapcsolatot, mert akkor többet törődne, foglalkozna veled. Nem feltétlenül a haveri idő rovására; hanem haverokra is hagyna elegendő időt, meg rád is; és nem csak ülne a babérjain, hanem tenne is ezért a kapcsolatért,hogy legyen valami, de ő kisujját nem mozdítja, mindig te mész , mindig te kezdeményezel, érzelmileg szerintem "el vagy hanyagolva", szerintem mondhatjuk így , szóval nem kapod meg mellette azt ,ami egy társtól kellene; de szóval lehet, hogy alacsony az érzelmi intelligenciája, erről ő nem feltétlen tehet; talán nem is; de szóval szerintme ő nem kötődik hozzád, úgyhogy hagyd el; lehet, hogy talán észre se fogja venni. Pl, próbáld meg, hogy két hétig nem keresed; jelentkezik -e nálad, hogy hiányzol, szeretne már látni. De mondjuk lehet, hogy azért nem keres, mert megszokta, hogy te úgyis mindig pont az utolsó pillanat előtt, amikor már ő akarna keresni téged, mindig te keresed; tehát pont pl egy picinykével mielőtt ő keresne, te gyorsabb vagy, és megelőzöd, így elkényelmesedett; de szóval ez szerintem se egy párkapcsolat,nagyon egyoldalúnak tűnik, lépj ki belőle, hogy lehessen egy igazi társad, aki igazán szeret, és megbecsül, és érzed, hogy őneki is fontos vagy te. nemcsak fordítva, hogy ő neked igen, de neked ő nem; tehát olyat kell keresni, akivel mindketten egyformán fontosak vagytok egymásnak.
2020. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az is a baj higy vannak ilyen olyan képei rólam a gépén itt ott és félek hogy visszaél vele, de tudom ha könyörögnék sem törölné ki őket...
2020. nov. 8. 02:28
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Jajj remélem megtanultad hogy senkinek soha nem engedsz semmi ilyen képet csinálni!


Te nem tudod ezeket törölni? Az arcod kivehető rajtuk?


Egyébként valószínű csak szexre használ, ezért nem megy veled sehova...tapasztalat.


Próbâld törölni a képeket és küld el a picsàba. Jobbat is kapsz.

2020. nov. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszaj lesz valahogy megszabadulnod azoktol a kepektol! Amikor furdik vagy kimegy wc-re, ulj le gyors a gep ele es nezd at! Keress ra a kepekre es majd kidobja, hogy mely folderban vannak tarolva! En mar csinaltam hasonlot. Nem 2 perces munka volt, hanem minden szabad pillanatot megragadva "osszeolloztam", hogy mi hol van elrejtve! Ne legy mar ilyen gyamoltalan, hanem szepen kapd ossze magad es cselekedj! Tegy ugy mintha minden okes lenne es ne is menj a gepe kozelebe mig o ott van. Ne kelts gyanut! Amint megszabadulsz a kepektol (a kukat is uritsd ki), koszonj el tole es spuri van! Azon nyomban szakitanek, mert amit tole kapsz az nem szeretet, hanem kihasznalas!


Ui: amennyiben a mobiljan is tarolja ezeket, ugy a torles kisse korulmenyesebb lesz, de en azt is megprobalnam valahogy (es ott is van kuka!).

2020. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján szexkapcsolatban vagy, neki nincs igénye, hogy megismerjen, beszélgessetek, szexen kívül találkozzatok.

Mivel neked nem tetszik a szexkapcsolat, érdemes lenne olyan férfit keresned, akivel kölcsönösek az érzéseid. Nem teljesen értem, ha nincs meg a bizalom, miért küldtél olyan fotókat? Sajnos nem tudsz mit tenni, tanulj belőle...

2020. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1) Ez nem párkapcsolat ahogy irtak is


2) A szeretethiany megoldasat ne mastol vard mert csak ilyen kiszolgaltatott helyzetbe sodrodsz. Szeresd először bonmagadat


3) Akkor most orok eletre hozza vagy lancolva a kepek miatt? Ez egy illuzio ugyanis BÁRMIKOR visszaelhet a kepeiddel, nem csak ha szakitasz vele. Ha meg visszael veluk..ciki lesz egy honapig aztan mindenki elfelejti.

2020. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha attól félsz, hogy visszaél a képekkel, tudatalatt te sem bízol benne. Egy párkapcsolat nem szabad, hogy erről szóljon. 3 lehetőséged van:


1) Ebben a helyzetben maradsz szenvedni életed végéig.

2) Törlöd a képeket titokban és kérdőre vonod, hogy mit jelentessz neki? (Látni fogod, ha hazudik )

3) Törlöd a képeket titokban és lelépsz.

2020. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy már azért maradj vele, mert vannak rólad képei szex közben.

Ha képekkel visszaél, menj a rendőrségre. ma már ezt komolyan kell hogy vegyék.

2020. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Játszd el,hogy érdekel,kiváncsi vagy az aktfótoidra,hogy sikerültek?aztán mond neki hogy szerinted nm jol sikerültek,és hogy töröld ki őket,csináljunk másikat,vagy jobbakat.Nem biztos,hogy bejön de szerintem 1 probát megér szerintem.✌👍😉
2020. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!