Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom botrányosan öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom botrányosan öltözködik és nem hajlandó semmit változtatni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem fogunk emiatt szakítani, de nagyon zavar.

1,5 éve vagyunk együtt körülbelül, anyagilag egyikünk se áll a helyzet magaslatán, én viszont szerintem mégis megoldom, hogy ízlésesen nézzek ki a legtöbbször. Nem járok hetente vásárolgatni, de vannak lakásbutikos csereberék, turkálók, bolhapiac, ahol nagyon szépeket ki lehet fogni.

A barátom viszont teszik az egészre, és egyszerűen gondolkodás nélkül felvesz dolgokat, amiket nem értek.

Barátainkkal tegnap egy elegánsabb helyre ültünk be tegnap, tehát mi, lányok egyszerű ruha vagy blúz, nem-sport cipő, srácokon farmer és hétköznapi ing. A barátommal előtte nem találkoztam aznap, és eljött egy nagy kockás mintás cargo shortban, magas szárú zoknival, sportcipőben és egy gyűrött, mintás pólóban, valami promóciós napszemüveggel a fején.

Szóltam már neki finoman, de őt nem érdekli az egész. Mármint ilyen nemtörődöm, idegesítő, igénytelen módon nem érdekli.

Egyébként nagyon tiszta, mindig jó illata van, a haja mosott, az arcszőrzete is többnyire rendezett.

19L (22F)



2016. aug. 3. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet én sem értem. Régen nekem is volt olyan pasim, aki szürke pamut melegítőnadrágot inggel!! vett fel, és csodálkozott rajta, hogy nem lépek ki vele az utcára.
2016. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Ti is fogadjátoj el a párjaitokat ahogy vannak.Megváltoztatni ne akarjátok őket,mert akkor nem ők lesznek.
2016. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Na igen, ha át akarod nevelni, nagyon kösd fel a.......Engem sem lehetett. Nem tud érdekelni. Kb, úgy mentem ünnepi vacsira étterembe, mint a barátod, de én úgy éreztem magam jól. Képzeld, azért nem dobtak ki. Azért mi, nem szólunk egymás öltözködésébe bele. Én, nagyon sokszor, papagájnak látom a párom, de ha neki úgy jó, kényelmes, úgy érzi madát felszabadultan, hát legyen.
2016. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem aki menő,az megteheti..nézd meg pl a focistàkat:kèpesek bemenni a legelegánsabb helyekre egy strand papucsban, és nem érdekli őket..a barátod biztos nagyon menő +1
2016. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekli a véleményed, nem tudsz vele mit csinálni.

Akkor lenne esélyed, ha érdekelné a véleményed, és szeretne neked tetszeni.

Mondjuk nekem fura lenne, ha a párom nem akarná, hogy vonzónak lássam, vagy büszkén menjek el vele akárhová, de ezek szerint a te pasidnak ez nem szempont.

2016. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Oszinten szolva, nekem mar nem lenne a baratom, de mondjuk en ossze sem jottem volna vele (randikra hogyan jott el anno?), mert nem lehet vele megjelenni, en meg nem egetem magam senkivel. A parod szinvonala teged is reprezental a vilag fele. Ha neked ennyi eleg akkor oke, ha nem akkor nem ertem minek hozod magad ilyen kinos helyzetekbe...
2016. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha csak úgy találkozunk, nekem sem tetszik meg. Téli, kültéri rendezvényen ismertem meg, szövetkabátban volt, nagy sálban, és csak a hangját hallottam, és gondoltam hogy mi összetartozunk. A téli, hidegebb időkre kellő ruhái szépek, jók is, csak a nyári kollekciója valami borzalom...
2016. aug. 3. 11:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem vagyok hú de elegáns, de szeretem az extravagánsabb cuccokat, magas talpú cipők, nagymamám cuccait hordom, nagy ékszerek, ilyesmi.
2016. aug. 3. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én páromra is ráfért egy kis változtatás... de azért nem akartam átesni a ló túlsó oldalára sem. Van olyan pulóvere, ami több éves, már nincs is túl jó állapotban, baromira ódivatú is, én utálom, de attól még nem szólok semmit, ha hordja. Arra szerencsére rá tudatam venni, hogyha van 5 pár cipője, akkor ne azt vegye fel, aminek már 3/4ig lifeg a talpa, annyira tropára ment :D. Meg hogy színházba, étterembe inget vegyen fel, ha már elegáns pulóvere nincsen.
2016. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!