Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet egy kapcsolat megroml...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet egy kapcsolat megromlásának a jele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 4 éve vagyunk együtt. Azt vettem észre, hogy már nem nagyon van olyan, hogy csak úgy kettesben elvagyunk mint régebben. Folyamatosan menni kell valahova, holott régebben azt is élvezte velem ha csak kettesben filmeztünk, boroztunk. Korábbi kapcsolataimban is azt vettem észre, hogy az exeim mikor már nem volt olyan jó a viszonyunk folyamatosan programokat találtak ki, már-már kötelező volt egész nap talpon lenni, menni valahova. Talán így akarták elterelni a figyelmüket a gondokról. Ha azt mondom, hogy most fáradt vagyok inkább ne menjünk kirándulni akkor teljesen kiakad, mondván hogy nagyszerű nem csinálunk sose semmit (ami egyáltalán nem igaz).
2020. nov. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltetlen, egy ideig beha jo csak kettesben ottgon uldogelni.de azert ez egy igazi után monoton es unalmas lesz, es valami emlék se arr ha van. Pl emlejstel mikor 545. alkalommal iszogattunk es filmeztunk nalad? Ugye h nem. De ha pl emlekszel mikor elmentunk a bukkbe es lattunk pici vaddisznokat meg egy szarvast a lesen? Egy ilyen azert valahogy jobban megmarad közös elmeny valami ujdonsag. Néha ilyen is kell, bár sokan mindkét esetben atesnek a lovon. Kell az egyensúly es h olyan program legyen amit mindket fel szetetne.
2020. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után bizony unalmas nap mint nap kettesben üldögélni.Nem kell minden nap program,de minden nap csak otthon filmezni és borozgatni ez hosszú távon nem megoldás.És ez már négy éve így megy?
2020. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja nem dehogyis. Régebben is csináltunk programokat, de mostmár csak ez a lehetőség játszik nála. Tehát már nem jó hogy elmegyünk ebédelni valahova szombaton utána meg csak együtt vagyunk. Hanem mostmár egész nap mászkálni kell ide oda majdhogynem reggeltől estig..
2020. nov. 8. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnám vele megbeszélni. Úgy, ahogy nekünk leírtad. Szarul fog hangzani, de ha egy kisebb problémát nem bírtok lekezelni, akkor hosszú távon egy nagyobb gonddal mi lesz?


Amúgy, magamból kiindulva: home office-ban vagyok már 9. hete, egyre több túlórával. Már az is élmény, ha a boltba eljutok. Ha lenne párom, valószínűleg tőle is azt kérném, hogy menjünk... bárhová. Sétálni, kávézni, világgá... Lehet, hogy nálatok is ilyen egyszerű a sztori.


A másik kérdés, hogy mit értesz a maradjunk otthon alatt. Otthon is lehet aktívnak lenni. Ha még nincs modern társasjátékod, így a téli estékre kifejezetten ajánlott. Carcassone, Azul, Grund, The Mind, Tiltott Sziget / Sivatag / Fellegek, Pandemic, Bővös Rengeteg, Hive stb.

2020. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!