Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondom neki, ront a helyzeten, vagy mindegy?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a barátom lelkesedése csökkent az ágyban, habár továbbra is ő keresi az alkalmakat.

Ha ezt megmondom neki, hogy ne erőltessük, ami nem megy, ezzel rontok a helyzeten?



2020. nov. 9. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik a nöre fogjàk a sertett egojuk miatt hogy a nö miatt nem megy :D


szoval ez szerintem nem jo kommunikacio. En mondvacsinalt indokkal tèrnék ki inkàbb elöle

2020. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mit akarsz elérni? Ha szakitani akarsz akkor nyilvsn erdemes, ne huzd az időt. Ha viszont nem akarsz szakitani akkor nem azt kene kozolni vele hogy rossz mert az vegkepp tonkrevagja a dolgot hanem azt hogy hogy lehetne jobb
2020. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
68%

Ezekkel a szavakkal max a sarokba tudid elküldeni rejszolni.


Aztàn pàr hét múlva meg jöhet a következő kérdés, hogy "A pasim nem tud feluzgatni, elhagyjam?".

2020. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet.Én nem mondanám meg.De ez csak az én véleményem.
2020. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

*izgatni


Amúgy normàlisan kommunikàlva lehet erről beszélni, úgy gondolom.

2020. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

habár továbbra is ő keresi az alkalmakat.


Es te mit csinalsz? Szetterpesztett labakkal varod, hogy megdugjon?! Igy en sem lennek lelkes.

2020. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Màs az lenne..
2020. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!