Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinál belolem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tobb mint egy eves kapcsolatom van. Nagyom nehez volt az elején is tudtam nehez is lesz.. iszonyat agresszív hirtelen baragu6 a párom ha ideges. Alapból meg mint a kezes bárány..viszont hihetetlen dolgokert szól es veszeszik velem. Jaj ha 2 3 percenkent irok vagy ha kilépek a beszelgetsebol messengeren. Mert én masra figyelek. Én mert nem 1 percben belül irok mert 2 3 ..

Baj ha 5 szív helyett ha irok , neha 4 et sikerul..balhézik kiakad es ordit velem. Baj ha élőben neha nem értem.vagy nem figyelek minden szavára es vissza kerdezek hogy tessek? Legutóbb emiatt képes volt engem tőlük, hazahozni. Legutobb késő volt es hazakellett mennem. Kiakadt hogy en mert megyek el elotte mert nem fekszem le vele...egyszerűen bekkatant..Én nem tudom. Annyira szeretem próbálok alkalmazkodni befogni a számat..kedvebe jarni..De esküszöm hogy bele -szakad a szívem lassan... miért van ez. Mi ez? Betegség??? Miért teszi ezt velem hónapok óta..


2020. nov. 9. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert hagyod.
2020. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

talán fel kéne tenned a kérdést,hogy miért vagy még mindig vele. egy percig sem tűrném el ezt a viselkedést, beteges. jobb,ha minél hamarabb menekülsz, mielőtt tettlegességig fajulna a dolog...

ő nem szeret téged. menekülj

2020. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta, elmekórtani eset. Hagyd ott, mert nem gyógyítható.
2020. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta.
2020. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mint a kezes bárány, mi? Ez egy fogyatékos, szabadulj meg tőle nagyon gyorsan. Küldjön neki 5 szívet a jó édes anyukája.
2020. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem csak idióta hanem egy pszichopata.Szabadulj meg tőle minél hamarabb!!!
2020. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 acelsziv ***** válasza:
94%
Orvosi eset a pofa.
2020. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként igen, kérdező, valamilyen súlyos mentális baja van, el kéne mennie egy pszichiáterhez. Én nem tanácsolom, hogy ezt a terhet a nyakadba vedd. Egyre rosszabb lesz, menekülj amilyen gyorsan csak tudsz. És könyörgöm, véletlenül se ess teherbe! Gondoskodj a megfelelő védekezésről te magad is, ne bízz meg benne.
2020. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg a kérdező arra izgul, ha így bánnak vele.
2020. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Mindketten hülyék vagytok. Ő egy idióta pöts, te meg élvezed ha így bánnak veled. Mert ha nem élveznéd, akkor nem itt írogatnál, hanem már az első idegrohamánál otthgagytad volna, ugye? Csak ne szülj neki, mert a gyerek is nyomorult lesz ilyen szülőkkel.
2020. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!