Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Ha az aktuális pasitok vinne hozna titeket, városkörnyéki túrákra, ahol ő visz a saját autóján mindig és benzinjén, meg néha fizet egy kávét stb, de cserében “ elvárná”, anélkül, hogy mondja, de a viselkedése arra utal, mert jön hívatlan is, és mindig üres kézzel, hogy nálatok egyen, meghívjátok ebédre, ha továbbmarad vacsorára is, aztán meg reggelire.

Ő cserébe furikáztat helyekre, ahova ő inszisztál, hogy menjünk, én soha nem várom, kérem, hogy vigyen. Ő akar, kéri , ezeket a találkákat, ahol aztan hallgatnom kell, hogy milyen rosszul áll anyagilag. Nem tudom mit vár tőlem, gondolom szégyen nélkül telepedne a nyakamra...

Tudom, hogy most a koronavirus miatt tényleg alig van munkája. De mit kéne én tegyek? Nagyon levakarhatatlan



#vendeglö #önkiszolgaló
2020. nov. 10. 11:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, Ti mit tennétek? Ezért irtam ” nektek”
2020. nov. 10. 11:29
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istent olvastam az előbb? Érti vki?
2020. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így eléggé borús kezdetek tűnik.. Ha ilyen érzések lennének bennem, én aztán biztosan nem folytatnám..
2020. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Csak én nem értem?
2020. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy nálam enne cserében hogy sétáltat meg visz kirándulni
2020. nov. 10. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Sétáltatni a kutyákat szokták.
2020. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

A csávó valami vállalkozó lehet, és elég szarul megy az unalmas kis élete.

Találkozott a kérdezővel (egy jó csajjal) és mivel neki van kocsija - ezért elviszi jobbra-balra (világot látni).

Csakhogy ezt nem csak jó szándékból teszi - hanem el is vár cserébe ezt azt. Most úgy tűnhet hogy nincsenek nagy elvárásai, de ez idővel valószínű hogy egyre rosszabb lesz. Hiszen ő nem találta meg azt az éltet amivel boldog lehet - ezért a környezetén/barátnőjén szeretne "élősködni". Valami ilyesmi.

2020. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj hogy az igazi kapcsolatban/szerelemben úgy kell tudni adni - hogy nem várunk el semmit. Ezért írtam hogy így elsőre ez elég borús kapcsolatnak indul. De szerintem Te látod is ezt kedves kérdező. És jól is látod. Szerintem jobban jársz, ha vársz egy normálisabb kapcsolatra ;)
2020. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Első nekifutásra én sem értettem ezt a zagyva leírást:( de most hogy így értem elég szánalmasnak hangzik ez az egész... Nem is igazán értem, hogy mi a probléma, kínosnak tartanám, ha valaki ilyen párbeszédeket rendezne le velem..


Amúgy alapvetően magától értetödőnek tartom azt, hogy én is kölcsönösen figyelek a páromra, ahogyan ő rám.. Amikor meglep valamivel, vagy megajándékoz, olyankor én is - kérés nélkül- úgy érzem, hogy viszonozni szeretném. Nem elvárás alapon.


Mindketten a magunk módján törődünk egymással, de nincs olyan, hogy bármelyikünk is elvár valamit a másiktól, max. megkérdez, és akkor esetleg beleegyezek, hogyha jó nekem is.

Talán engem is zavarna, ha úgy érezném, hogy folyton csak én teszek mindent a másikért, de nem követelőznék, max megszakítanám a kapcsolatot az ilyen partnerrel, akiről úgy érzem, hogy kihasznál.


Az is kérdéses, hogy egyáltalán a kérdező mi a fenét akar ettől a férfitól?? Mi az, hogy "levakarhatatlan"? Tulajdonképpen miért jöttél össze vele, vagy miért az aktuális pasid?

2020. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kérdés a tegnap is ki volt írva,válasz is volt rá bőven.
2020. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!