Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Ha az aktuális pasitok vinne hozna titeket, városkörnyéki túrákra, ahol ő visz a saját autóján mindig és benzinjén, meg néha fizet egy kávét stb, de cserében “ elvárná”, anélkül, hogy mondja, de a viselkedése arra utal, mert jön hívatlan is, és mindig üres kézzel, hogy nálatok egyen, meghívjátok ebédre, ha továbbmarad vacsorára is, aztán meg reggelire.

Ő cserébe furikáztat helyekre, ahova ő inszisztál, hogy menjünk, én soha nem várom, kérem, hogy vigyen. Ő akar, kéri , ezeket a találkákat, ahol aztan hallgatnom kell, hogy milyen rosszul áll anyagilag. Nem tudom mit vár tőlem, gondolom szégyen nélkül telepedne a nyakamra...

Tudom, hogy most a koronavirus miatt tényleg alig van munkája. De mit kéne én tegyek? Nagyon levakarhatatlan



#vendeglö #önkiszolgaló
2020. nov. 10. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem valami illedelmes a részéről, hogy üres kézzel jelenik meg nálad, pláne az ha váratlanul.


Mindenek előtt én megbeszélném legalább vele azt, hogy ne váratlanul jelenlen meg, hanem előtte szóljon, beszéljen le velem egy találkozást, mert ezt így szokás.


Máskülönben meg én a magam részéről illemszerűnek tartanám, hogyha a barátom nálam van, akkor ne éhezzen már, ilyenkor természetesen megvendégelem.


Azt nem tudom, hogy nektek mi van a kapcsolatotokban, hogy még egy ilyesmi is a nehezetekre esik, hogy meghívjátok egymást ebédre/vacsorára..

2020. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem érdekel, akkor szakíts vele! Ha nálad van, akkor természetes, hogy megkensz neki egy zsíros kenyeret, vagy a paprikás krumpliból jut neki egy tányér. Ha meg nem érsz rá, be sem kell engedned.
2020. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Te mar tettel fel ilyen kerdest.

Valasz: beszeljetek meg nyiltan, hogy kinek mi fer bele. Pl mondd meg neki hogy szivesen elosztanad a koltsegeket te befizetsz a benzinbe o meg a kajaba.

2020. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11

Mondjuk amikor en 130 nettot kerestem neha magamra sem volt eleg penz honap vegen. Nalunk az segitett h tisztaztuk mar az elejen kinek mi fer bele,es a parom amikor nalam volt beleadott a rezsibe

2020. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csóró miből telik benzinre, biztosításra? Ha eladná az autót lenne pénze. Akinek telik majomra teljen banánra is és ne sírjon a szája. Ha vele maradsz néha te is menj át hozzá enni, inni nézd meg mit reagál. Ha a vendégszeretet nem kölcsönös, engedd el.
2020. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!