Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig lehet elmenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés

A férjem depresszióval és szociális fóbiával küzd évek óta. 3 orvosnál volt eddig és ez a 6. fajta gyógyszere, szükség esetén nyugtatót is szed.

Az elmúlt 2-3 hétben nagyon durván mélyponton van. Ő azt mondja, hogy magával van baja, hogy sz@rnak érzi magát, hogy nem képes semmire, nem érdemli meg, hogy szeressék.

Múltkor már anyósom jött be hozzá, mert annyira kiütötte magát a sok gyógyszertől, hogy őrjöngött, magát ütötte.

Én meg a 2 picivel voltam, próbáltam a 4 éves figyelmét elterelni, beszélgetni vele.

Úgy veszem észre, hogy akkor rosszabb a helyzet mikor nyugtatót is szed be. Tegnap például kivittem a szemetet. Ő aludt volna, de odaadtam neki a picit amig összeszedem és kiviszem a kukába. Erre megszólal, hogy szeretne pihenni, csak 20 percet hagyjam. Itt volt az, hogy megfogtam a gyereket és elkezdtem csinálni vele a kezemben.

Egyébként már 3 napja könyörögtem neki, hogy vigye ki...

Nem jut mindenre idő sajnos 2 gyerek mellett.

Erre kijött, hogy hagyjam abba, majd ő megcsinálja, mondom nem kell, már megcsinálom. Erre megszorította a karomat, hogy engedjem el a zsákot. Még most is érzékeny.

Utána megbeszéltük. Csak annyit szerettem volna, hogy vigye ki a szemetet vagy vigyázzon a gyerekre, amig kiviszem. Ő meg annyit mondott, hogy felhúztam és azért csinálta.

Mostanság agresszívabb, azt hiszem a gyógyszer..remélem.

Úgy gobdolom, hogy ez még nem ok a válásra, próbálok neki segíteni, ahogy tudok. De már kezd egy kicsit nekem is sok lenni. Nem járunk sehová, én nem beszélgetek senkivel, nincs senkim.

A 2 gyerekkel vagyok egész nap, úgy érzem lassan megőrülök. Tudom, hogy ez így nem jó..jobb orvost se talál. Már vagy 10 szakemberrel felvette a kapcsolatot, mind elhajtotta, hogy nem tudja fogadni.

Mit tegyek még? Komolyan néha úgy érzem, hogy egy roh@dt nagy pofon kéne neki és észhez térne. Köztünk eddig minden oké volt, de ezek után félek tőle...és nagyon nehéz megmaradnom vele egy helyiségben. Féltem a gyerekeket is..milyen életük lesz így?

Addig tervezem vinni a házasságot amig meg nem üt. Nem fogok második esélyt adni. Nagyon reménykedem, hogysikerül kijönnie ebből, mert én kezdem feladni.



2020. nov. 12. 09:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Ameddig bírod .

Jogod van dönteni

2020. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
21%
Hogy tudtál egy pszihéshez hozzámenni?
2020. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
26%
Ha toloszékes lenne, vagy szívbeteg akkor is azt éreznéd, hogy "egy roh@dt nagy pofon kéne neki és észhez térne." Mert szerintem nem, csak gondolkodj és szégyelld kicsit magad.
2020. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
"! Fun fact! Az emberek nem így születnek, senkire sincs ráírva, hogy depresszióra hajlamos.
2020. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
60%

Itt már nem csak a saját életedet kell nézni, hanem a gyerekét is.

Ha agresszív akkor rohadt gyorsan lépj le a gyerekkel együtt. Ne várd meg amíg a "gyógyszer miatt" agyonver gyerekestől.

Ha nagyon akarna tenni ellene akkor nem lenne ilyen. Neki a jó az úgy ahogy van, neked meg mérgezi az életed.

2020. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%

Márpedig az emberek így születnek 4es.

Ilyen komoly pszichés problémák nem kialakulnak hanem veleszületett dolgok. Agyi rendellenességek. Akkor jönnek ki ha élete válságba kerül. Tudod sokaknak nagyon nehéz az élete mégis kilábalnak, nem bántanak senkit. Viszont a pszichés aggyal született emberek begolyóznak. Sokszor ártalmasok is a környezetükre. Itt például ha csak egy sima depresszió van a nyugtató nem segít. Kedély javító kell. Az orvossal őszintének kell lenni, hogy segíteni tudjon.

Mindenképp kell valós diagnózis, hogy kezelni tudják ezt a dolgot.

Ilyen hangulatingadozások bipoláris zavarra utalnak, de más is lehet. Neked kellene beszélni egy pszichiáterrel kérdező, elmondani mi történik majd, kérni egy időpontot hozzá. Utána megmondod a férjednek, hogy kerestél egy szuper dokit. Menjen el. Hátha így elértek valamit.

2020. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

Azért valahol kell húznod egy határt. A négyéves már felfogja, hogy mi történik körülötte, nem hiszem, hogy egy szorongó, idegbeteg gyereket szeretnél még pluszba a férjed mellé.


Most téged szorított meg, legközelebb a gyereket fogja, ha nem érti meg, hogy apának nincs kedve játszani vele.


Azt írtad évek óta áll fenn ez a probléma és nemhogy javulást nem látsz, de még rosszabb is lett és válni sem akarsz, csak az első pofon után.


Az egy dolog, hogy idegroncs leszel a férjed mellett, de elcseszed még a gyerekek életét is, amihez nincs jogod. Szóval én a HELYEDBEN elbeszélgetnék vele, hogy van 2 hónapja rendbetenni magát, ha ez nem megy, akkor szépen elköltözöl. Nyilván te is szenvedsz, szóval nem értem miért erőlködsz még.

2020. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Mert akkor még nem tudtam?


Hogy tudtam hozzámenni...

Ha tudtam volna is valószínűleg hozzámegyek, mert szerettem/szeretem.


Nem, nem érezném. A depressziót le lehet gyűrni. Nyilván vannak rosszabb periódusok, csak ki kell várni a végét.

De ez konkrétan kezd átcsapni agresszióvá és bántalmazássá, mert ő ideges.

2020. nov. 12. 09:55
 9/40 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, mégis mire vársz konkrétan? Hogy egyszer tényleg agyonverjen gyerekestől mert nincs kedve kivinni a szemetet?

Azért ez az a pont ahol nincs sok opció.

Egy gyógyszerfüggő agresszív mentálisan gyenge férfival együtt lenni mennyire jó ötlet???!

2020. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Pszichiáterhez jár, azt hiszem szerotonin visszavétel gátlót szed..de nem vagyok biztos benne.

Mondtam neki azt is, hogy nem is akar meggyógyulni..azt is számtalanszor, hogy szedje össze magát, mert válás lesz a vége. Semmi nem használ

2020. nov. 12. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!