Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy félénk, önbizalomhiányos lányba egy kis magabiztosságot csepegtetni?

Figyelt kérdés

Egy igazán szép, kedves és okos lánnyal járok, mégis, azt vettem észre, hogy nagyon pici az önbizalma, ami az életére is kihat. Pl. strandra nem járunk, mert zavarba jönne, ha fürdőruhában látnák, hasonló okból az edzőterem is kilőve. Szex terén is kissé visszafogott, mintha nem is tudom, kételkedne benne, hogy tényleg őrülten kívánom őt és hogy odavagyok érte.

Pedig éreztetem vele, hogy micsoda álomlány, hogy bátran kinyílhatna, és elengedhetné magát. Nem azt szeretném persze, hogy most forduljon ki magából, és legyen extrovertált bulikirálynő, mert szeretem az introvertált énjét, és azt is, ha csak összebújunk és olvasunk vagy filmet nézünk. Csak rossz látni, hogy a gátlások miatt lemarad egy csomó élvezetes élethelyzetről.


2020. nov. 12. 15:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem magabiztosság kérdése, nem ilyen és kész.
2020. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%

megerősítéssel, kisebb komfortzónán kívüli lépésekkel, jó példával, stb.

az a baj, hogy a krónikusan önbizalomhiány gyakran sok év hatásának eredménye, ennek megfelelően elég sok energia kimelózni.

2020. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
egyébként nagyon extrém eset, ha valaki emiatt nem jár strandra vagy edzőterembe
2020. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Lehetséges, hogy ami számodra esetleg élvezetes, az lehet neki sose lenne az, még akkor se ha több önbizalma lenne. Próbáltál beszélgetni vele erről?
2020. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
Ugy atlag 14-16cm-vel folytonos pumpalo mozgassal 30-40percig napi 2-3x,beadas helye felso leguton illetve also felen történik jol előkeszitett terepen csepegtessen.
2020. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarsz egy ilyen típusú lányból egy extrovertáltat faragni. Nem jutott eszedbe, hogy ő így érzi jól magát? Ami neked nagy poén és őrült buli, az sanszos, hogy számára egy hülyeség és nem az ő világa. Szerintem egyszerűen különbözőek vagytok, sajnos te vagy az erősebb személyiség. Kepzeld el, hogy ő akarna téged megváltoztatni, és magához hasonlóvá alakítani. Neked tetszene? Naná, hogy nem.
2020. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

Az eredményhez használd az apró lépések taktikáját (ha tisztességesek a szándékaid, tehát valóban szereted és nem kihasználni akarod), azaz ne erőltesd, amit (most még) semmiképp nem akar megengedni.

Ha a szexszel egyet ért és gyakoroljátok, akkor olyan nagy önbizalomhiánya nem lehet. Azt, amit eközben nem akar megtenni, ne kérd tőle, legalább is most még ne. Talán később. Mi az, amiben még látod az önbizalomhiányát nála? A strand és edzőterem nem sok. Van más is?

2020. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére nem szervezett házasság, és van lehetőséged olyan lányt választani, akivel jól passzolsz. Megpróbálni megváltoztatni valakit nem igazán fog menni, simán csak nem szeret dolgokat. Gondolj bele, hogy téged akarna rávenni, hogy ne szeress strandra járni. Úgy néznél rá, hogy wtf.
2020. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy èletkori sajátosság ez nála, ez általában 25 éves korig elmúlik magától szóval ha fiatalabb akkor hagyd. Egyébkènt egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem illetek össze. Az embereket nem lehet kifordítani az alapvető természetükből, szerintem ezt a leckét akkor most fogod megtanulni.
2020. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
amúgy ő ezen nem akar változtatni? gondolom, eléggé rontja az életminőségét. na meg ha mindenki belenyugodott volna a fiatalkori (kamaszkori) önbizalomszintjébe, rég összeomlott volna a társadalom
2020. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!