Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy félénk, önbizalomhiányos lányba egy kis magabiztosságot csepegtetni?

Figyelt kérdés

Egy igazán szép, kedves és okos lánnyal járok, mégis, azt vettem észre, hogy nagyon pici az önbizalma, ami az életére is kihat. Pl. strandra nem járunk, mert zavarba jönne, ha fürdőruhában látnák, hasonló okból az edzőterem is kilőve. Szex terén is kissé visszafogott, mintha nem is tudom, kételkedne benne, hogy tényleg őrülten kívánom őt és hogy odavagyok érte.

Pedig éreztetem vele, hogy micsoda álomlány, hogy bátran kinyílhatna, és elengedhetné magát. Nem azt szeretném persze, hogy most forduljon ki magából, és legyen extrovertált bulikirálynő, mert szeretem az introvertált énjét, és azt is, ha csak összebújunk és olvasunk vagy filmet nézünk. Csak rossz látni, hogy a gátlások miatt lemarad egy csomó élvezetes élethelyzetről.


2020. nov. 12. 15:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
20. Valószínűleg azért mert nem vagyok szent. Nem azért növeltem a bizalmát magában hogy aztán valami más csaj arassa le a babérokat! Teréz anya nem él már!
2020. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
33%
21 egy párkapcsolat nem lakáshitel-törlesztés, hogy én csöpögtettem beléd 3 évig az önbizalmat, úgyhogy legyél szíves és maradj velem még 30 évig. ha rájössz, hogy egy kapcsolat nem jó, nem fog működni, akkor ki kell lépni. ha erre akkor jössz rá, amikor végre van önbizalmad, hát akkor kell kilépni. sajnálatos, de így van.
2020. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
60%

Fordítsuk le a kérdést magyarról magyarra köntörfalazás nélkül!


Felszedtél egy csajt, aki neked nem megfelelő, ezt pontosan tudtad is, de mégis kellett, mert gyaníthatóan nem volt jobb a piacon, aki szóba állt volna veled, és ahelyett, hogy elfogadnád így most nekiállsz dolgozni rajta, hogy jobban feleljen meg az elvárásaidnak.


undorító vagy, meg azok is, akik adják alád a lovat, az önbizalomhiány NEM LÉTEZIK!

Ő nem akar ilyen helyekre menni, te ezt nem fogadod el.


Na most akik itt osztják az észt, hogy változtasd meg, tőlük kérdem, titeket meg lehetne változtatni, hogy legyetek befelé forduló emberek, akik nem járnak strandra?

Ha lány akarna, menne, nem akar, és ti tippeket adtok a kérdezőnek, hogy tudja átvinni az akaratát rajta. Nektek, hogy tetszene ez, ha veletek csinálnák?

2020. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
11%

"az önbizalomhiány NEM LÉTEZIK"

ne haragudj, de a nap vicce ez a kijelentés.

2020. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
az introvertált pedig nem egyenlő szociofóbiás, és nem egyenlő extrém gátlásos
2020. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
43%

a csaj pedig bevallottan azért nem mer strandolni, mert gátlásos, nem pedig amiatt, mert hidegen hagyja a strandolás. az ő számára is szar ez a lelkiállapot. csak te nem bírod elviselni, ha ezt kimondjuk.

és igen, én díjazom, ha a párom hisz bennem, és segít a változásban, ahelyett, hogy egyszerűen elsétál.

2020. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%
elképesztő, hogy még a leghasznosabb, legkonstruktívabb, első kézből tapasztalt választ (13-as) is sikerült vastagon lepontozniuk a magukat kényelmetlenül érző lelkisérült mimózáknak.
2020. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
41%
Figyeljük csak meg: alig van zöld színű válasz, pedig szerintem sok a helyes.
2020. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
43%
Folyton minden választ lepontoznak, bármelyik kérdésnél...már nem lepődöm meg.
2020. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!