Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás előtt nem féltél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt nem féltél, hogy egyedül maradsz örökre ?

Figyelt kérdés

Nem egyedi a problémán, hosszú ideje vagyunk együtt a párommal de már olyan mintha csak lakótársak lennénk.

Nem vagyok boldog és attól is tartok, hogy mi van ha soha nem lesz senkim .


Mit tettetek ilyen helyzetben ?


2020. nov. 12. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek az egyedülléttől. Nagyon jól megvagyok társ nélkül is.
2020. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletes :) senki nincs aki keseriti az eletemet
2020. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a kapcsolatotok előtt örökre egyedül voltál?
2020. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem volt előtte senkim.

22 voltam amikor összejöttünk. Most 31 vagyok.

2020. nov. 12. 18:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De,tartottam tőle...De eljött az a pont, amikor úgy éreztem, hogy az egyedüllét rosszabb nem lehet.

Igazam lett.

3.éve vagyok egyedül. Talán most alakul valami...De nem bántam meg.

Megtanultam értékelni benne a jó dolgokat.

Ha egyszer lesz komoly kapcsolatom ez a fajta szabadság már hiányozni fog.

2020. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ott volt ez a félelem, átérzem, amit mondasz. Ugyanakkor a #3-as nagyon jól megfogalmazta. Új lehetőségek mindig is voltak és mindig is lesznek.


Nem szeretem az embereket tárgyakhoz hasonlítani, de ez kicsit olyan, mint amikor elromlik az autód. Eldöntheted, hogy megjavítod, vagy másikat veszel. Ha pedig abszolút semmi esély nincs rá, hogy megjavuljon, akkor nem állhatsz egy helyben örökké bekapcsolt vészvillogóval. Egyedül lenni mindig jobb, mint (örökké) egy destruktív párkapcsolatban.

2020. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De, csak egy ponton túl már túl rossz volt a kapcsolat, nem bírtam tovább. Ettől még tény, hogy igazam lett; azóta is egyedül vagyok, és már teljesen reménytelen, hogy ez valaha is változzon, egyre gyakrabban gondolkodom azon, hogy milyen kis ajándékkal "lepjem meg" magam pl. majd a 10. évfordulómra...
2020. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

16 év után ijesztőnek tűnt első pillanatban. De tényleg olyan üres lett a kapcsolat vége, hogy annál még egyedül is jobb lett. Bár én szeretem a társaságomat, nem unatkozom. Nekem a szexuális élet hiánya rosszabb.

Az biztos, ha lesz egyszer egy barátom, vagy párom, nem is tudom mim biztosan nagyobb távolságot kérek mint az előző kapcsolatomban. Tuti, hogy életemben nem mosok több alsógatyát.

2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek, mert szeretek magammal lenni, meg úgyis lesz másik. :D
2020. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
18 ev utan megcsalt, vege lett egybol. Ra egy evre uj baratnom lett, mar 1 eve egyutt vagyunk, osszekoltoztunk. En ugy gondoltam boven van meg bennem annyi, hogy talaljak tarsat, ezert inkabb egy uj lehetosegkent gondoltam a szakitasra, nem pedig egy vegzetes dontesre. Boven fiatal vagy, menni fog.
2020. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!