Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás előtt nem féltél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt nem féltél, hogy egyedül maradsz örökre ?

Figyelt kérdés

Nem egyedi a problémán, hosszú ideje vagyunk együtt a párommal de már olyan mintha csak lakótársak lennénk.

Nem vagyok boldog és attól is tartok, hogy mi van ha soha nem lesz senkim .


Mit tettetek ilyen helyzetben ?


2020. nov. 12. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jó volt őket olvasni.

Hihetetlen sz@r ez az érzés, sokkal könnyebben menne ha megcsalt volna vagy bármi más miatt vetnék ennek véget.

Egy önző szemét alaknak érzem magamat de nem akarok így élni tovább. Inkább egyedül.

2020. nov. 12. 20:43
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek erről.

Eleinte nehéz, meg inkább a másik hibáztatása megy, de normálisan tudtok beszélni erről az a későbbiekben is hasznos lesz ,egy következő kapcsolatban.

Nem kell megtagadni a másikat ,csak elfogadni, ha nem működik.

2020. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy xar kapcsolatnál az egyedüllét is sokkal jobb.
2020. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

De, féltem. De akkora nyomást helyezett rám az exem a nyomasztásával és a sürgetésével hogy úgy éreztem megfulladok.


Azért kellett úgy sietni, mert a környezetében eljegyzéseket meg gyerekvállalást látott, úgy érezte hogy lemarad... de nekem meg van saját tempóm, nem vagyok hajlandó azért rohanni mert X kollégája kizsarolta a gyémántgyűrűt a pasijától...


Szóval közvetlen a szakítás után úgy éreztem 1 tonna teher lekerült rólam. Persze hiányzik nagyon, és abban sem vagyok biztos, hogy valaha túl tudok lépni rajta (nagyon szerettem), nemhogy jön-e másvalaki... de én nem tudok azonosulni ezzel a más is csinálja nekünk is ezt kell hozzáállással. A saját életemben nem a kolléga tempója szerint fogok haladni, pont

2020. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!