Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is a férfi párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is a férfi párja ennyire túldramatizál mindent?

Figyelt kérdés

Példa, hogy mire gondolok: betanulási időszaka volt munkahelyen, jött márciusban a járvány, home officeba rakták a 2. hónapjában és rögtön írta nekem az üzenetet, hogy kész ennyi volt, kifogják rúgni, alig tanulta még meg a dolgokat és most egyedül lesz és hibázni fog stb.

Vagy pl főz valamit, nem figyel a húsra és az odakap és ott is mondja hogy jó, ő többet nem fog főzni, mindenben béna stb.


Elég idegesítő, mert nekem ez hisztinek érződik. Amúgy tart 1-2 óráig aztán elnézést kér. Ő 24 éves.


2020. nov. 13. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ideggyenge mentálisan labilis pasitól ez nem meglepő.
2020. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez eléggé jellemző férfiakra.
2020. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
A nők túlnyomó többsége ilyen és természetesen mindig a férfi a hibás, amiért nem értik meg a helyzetet.
2020. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen volt ilyen emberrel dolgom. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem lesz jobb. Az én emberemmel is emlékszem állunk valamelyik nagyobb bevásárlóközpontban fizetésre várva a sorban, erre kategórikusan kijelenti, ide többet nem jövünk és kész. Nem egyedi eset volt. Türelem zéró, alkalmazkodási készség zéró, pedig semmilyen terheltségnek nem volt kitéve, az egész világ változzon meg, csak ő miatta. Nagyon lebeszélnélek a tervezgetésről vele kapcsolatban.
2020. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nana, kicsit kifordítjátok, ő egyáltalán nem ilyen.

Nála kevés türelmesebb embert ismerek, munka-magánéletben egyaránt birkatürelmű. Alkalmazkodni is nagyon tud, rengeteg mindenben javított / kompromisszumot kötött, ami problémát okozott, emellett mindenhova szívesen viszem, barátokkal, családdal, mert tényleg minden szituációban képes alkalmazkodni a többiekhez és emiatt nagyon szerethető. Sose kérte, hogy változzon meg bármi miatta.


Itt egy nagyon egyszerű példát írtam csak le, ha valami rossz történik, bolhából elefántot csinál. De ez 1-2 óra alatt lecsillapodik és utána elnézést is kér érte.


Szerintem ti nagyon más típusú emberről beszéltetek, mert én egyáltalán nem érzem olyan súlyos gondnak, hogy 2-3 hetente valami apróságot kicsit felnagyít, amíg minden másban viszont egy szuper társ. Engem ezek sosem érintenek, sose alázna meg ilyenekkel mint neked a bevásárlós téma...

2020. nov. 13. 11:02
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

hát döntsd el, együtt tudsz-e ezzel élni, de amúgy a legtöbb embernek van hasonló szintű hiányossága.

amúgy meg ez egy fejleszthető dolog, főleg, ha ő is akarja (úgy tűnik, nem szereti magában, hogy a legkisebb negatív dologtól is úgy nekikeseredik)

2020. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj már.. Ha egyszer tényleg valóban valami nagy baj lesz, vagy bármi komolyabb fog történni annál hogy barnább lett a rántott hús, akkor mi lesz majd? Összeomlik a híresen türelmed szuper pasid?!
2020. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

(ezt még azelőtt írtam, hogy megjött volna az 5-ös válaszod)

nálunk amúgy pont fordítva van. megtanultam kezelni, meg többnyire ebben is fejlődik az ember, ahogy halad az idő.

2020. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
#7 én még nem találkoztam olyan emberrel, akiben ne lett volna valami olyan hiba, ami miatt krízishelyzetben akár össze is omolhatott volna
2020. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7 volt már a rántott húsnál komolyabb bajunk, végig csinálta velem apukám halálát, végig csináltuk együtt mikor márciusban mindketten elvesztettük a munkánkat és alig tudtuk kifizetni az albérletet, hajnalban rohant velem állatorvosi ügyeletre mikor a macskánk elkezdett vért hányni. igen, huszonévesek vagyunk, de túl vagyunk már nehéz dolgokon.

itt a kérdés arra irányult, hogy amikor apró-csetlő dolgokat felnagyít, ez normális-e? amikor kb. eldönti mint valami jövőbelátó, hogy biztos kifogják rúgni mert még nem tanult meg mindent és hazaküldték dolgozni, ahelyett, hogy megértené, hogy ez senki hibája nem volt és nem várják el tőle, hogy egyedül megváltsa majd a világot?

2020. nov. 13. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!