Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is a férfi párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is a férfi párja ennyire túldramatizál mindent?

Figyelt kérdés

Példa, hogy mire gondolok: betanulási időszaka volt munkahelyen, jött márciusban a járvány, home officeba rakták a 2. hónapjában és rögtön írta nekem az üzenetet, hogy kész ennyi volt, kifogják rúgni, alig tanulta még meg a dolgokat és most egyedül lesz és hibázni fog stb.

Vagy pl főz valamit, nem figyel a húsra és az odakap és ott is mondja hogy jó, ő többet nem fog főzni, mindenben béna stb.


Elég idegesítő, mert nekem ez hisztinek érződik. Amúgy tart 1-2 óráig aztán elnézést kér. Ő 24 éves.


2020. nov. 13. 10:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nálam sosincs ilyen mert mindig úgy vagyok vele hogy egy nő előtt nem mondhatok ilyet.
2020. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az enyém normális felnőtt ember módjára viselkedik, aki megküzd a mindennapi kihívásokkal. Hogy a te párodnak mi lehet a problémája, nem tudhatom látatlanban. Tippre önbizalom hiány, szorongás, alacsony szintű önkontrol. Beszélgess vele sokat, hátha kiderül, mi okozza ezt. Esetleg érdemes lehet szakember (pszichológus) segítségét kikérni, sokan rendelnek a mostani helyzetben online is.
2020. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez inkább rám jellemző, sajnos. Borzalmasan szerencsétlennek tartom magam a korábbi rossz tapasztalatoknak köszönhetően, sorozatosan csak a rossz talált meg és általánosan nem jött össze semmi, amit szerettem volna és amiért tettem is. Emiatt és az elismeréshiány miatt alakult ki nekem, nem voltam mindig ilyen.

Ez szerintem inkább pesszimizmusnak hangzik, mint hisztinek.

2020. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Azt birom hogy ide jon a fruska panaszkodni majd na na elkezdi bevedeni a faszijat. Istenem..
2020. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!