Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is a férfi párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is a férfi párja ennyire túldramatizál mindent?

Figyelt kérdés

Példa, hogy mire gondolok: betanulási időszaka volt munkahelyen, jött márciusban a járvány, home officeba rakták a 2. hónapjában és rögtön írta nekem az üzenetet, hogy kész ennyi volt, kifogják rúgni, alig tanulta még meg a dolgokat és most egyedül lesz és hibázni fog stb.

Vagy pl főz valamit, nem figyel a húsra és az odakap és ott is mondja hogy jó, ő többet nem fog főzni, mindenben béna stb.


Elég idegesítő, mert nekem ez hisztinek érződik. Amúgy tart 1-2 óráig aztán elnézést kér. Ő 24 éves.


2020. nov. 13. 10:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem. Ezzel a válasszal ki vagy segítve? Az emberek különbözőek. Nyilván nem minden férfi ilyen, de mint látod, tapasztalod, van ilyen is.
2020. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém sem ilyen, de én ezt valszeg nem is tudnám elviselni. Te viszont nyilván így is szereted és így is vele vagy, szóval nem tudom minek kérdezted ezt meg egyáltalán. Te is tudod, hogy egy csomó ember olyan mint a párod, egy csomó pedig nem, ebben semmi meglepő nincs.
2020. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

Igazából nem értem a problémád.

Mindenkiben van olyan ami nek ok. Benned is.

Most akkor a kákán is csomót keresel?

2020. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%

Nézd egy kicsit más oldalról.Egész nap mondjuk valaki baszogatja,aztán a kavégép elnyeli a pénzét,majd egyik kollegáját előtte rúgták ki,akinek több gyereke is van,fáj a feje,miközben a szomszédirodában felújítanak,majd közli a főnök,hogy home ofice ba kerül,miközben többeket elbocsájtanak.

Szval azert vannak a birkatürelmű embereknek is mélypontjaik,amikor minden összejőn egyszerre.

Persze jó lenne mindenkor,mindig mosolyogva,felvállról venni a dolgokat,es menni mindig ,mint a faltörő kos rendületlenül,de isten bocsássa meg nekünk férfiaknak,van,amikor elgyengülünk.

Ki így,ki úgy kezeli,vagy külőnféleképp reagál rá

Ő így.

Lehet más örjöng, elmegy vedelni,horgaszni stb..


50F

2020. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, a válaszaid meg a leírásod alapján én ilyesmi vagyok. Nem tudom, a párodnál milyen gyakran fordul ez elő, nálam ritkán, de van rá példa. Alapjáraton fát lehet vágni a hátamon, türelmes vagyok a párkapcsolatomban, a munkámban, én vagyok az, aki tiszta fejjel tud gondolkodni egy stresszes szituációban.

DE! Ez nem azt jelenti, hogy nincs ott a stressz. Normális esetben az ilyenkor felgyülemlett stressz, harag talál más utat, hogy kitörjön, elpárologjon, stb. De egy húzós időszakban, ami akár hónapokig tart, nem biztos, hogy van rá idő és lehetőség. Ilyenkor jön az, hogy egy olyan dolog tud teljesen kiverni az egyensúlyomból, amin máskor hangosan nevetek.

Szerintem inkább próbálj arra rájönni, miért ennyire feszült most.

2020. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen pasi fogja becsapni rád az ajtót és otthagy, mert nem bírja a gyereksírást. Jaj nem a te pasid türelmes, szóval az nem fordulhat elő. Jelek mindig vannak, ezek is azok. Hiába próbálod bizonygatni, milyen odadó, segíőkész, néha meg nagyon kiborul, szal valószínű nem lesz fenékig tejfel a kapcsolatotok ez már most látszik.

30-asok vannak a legjobban leterhelve idegileg, nehogy azt hidd könnyebb lesz az élet, még csak ezután jön a java. Ja és az idegrendszereteket még elvilg nem tépázta meg semmi, most kellene a legharmonikusabb életszakaszotoknak lenni.

2020. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%

"néha meg nagyon kiborul"

és ki nem?

2020. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
ha csak szuper(vu)menek lennének képesek a gyereknevelésre, nem lenne ember a földön.
2020. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Sokféle válasz érkezett. Én is inkább afelé hajlok, hogy a pasid labilis lelkileg. Hosszú távon ez nem igazán vezet jóra.
2020. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor csak annyit mondok, hogy ne legyen már kislány. :D Erre vagy besértődik, amit figyelmen kívül hagyok és nem foglalkozom vele, hogy ne gerjesszem a feszültséget, aztán magától elmúlik problémája. Vagy szimplán ennyi elég, hogy észbe kapjon és ne hisztizzen tovább. Néha Drama Queennek hívom, ez is észhez tudja téríteni. :D Ha ezen kívül minden oké és tudod neki tolerálni (nehéz, de idővel megszokható), akkor nincs probléma. De nem valószínű, hogy ez olyan tulajdonság, amit kinő az ember, vagy amiben változni fog. Egyszerűen nem kell vele ilyenkor foglalkozni. Nyilván, ha okkal drámázik, azt érzi az ember és akkor meg kell beszélni a problémákat és nem a szőnyeg alá söpörni, de az ilyen apróságokba nem kell energiát fektetni.
2020. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!