Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

A férjemmel 1 éve vagyunk házasok. Mindig is nagyon féltett, féltékeny volt, de engem sosem zaklatott ezzel, nem mondott semmi rosszat nekem, mégha féltékeny is volt.

Sosem volt oka a féltékenységre, mert nekem csak ő létezik, de mivel általában tetszem a férfiaknak így akaratlanul is kapok bókokat stb. Amiket egy köszönömmel lezárok és el is felejtem. Mostanában viszont már odáig fajult a dolog, hogy simán megüti azt a férfit aki úgy néz rám vagy úgy szól hozzám, bárhol is vagyunk. Egy cégnél dolgozunk, ha valami új munkás szeretne jönni melózni, akkor lecsekkolja aztán ha nem szimpi neki, miattam, akkor simán kidobja (ő a cégvezető).

1 hónapja kb jött egy új munkás, aki elkezdett udvarolni persze visszautasítottam, de a férjem megtudta és megverte. Aztán beszéltem vele, bocsánatot is kért, de azóta ahányszor elmegy mellette, vagy meglátja hogy papírokat viszek neki ökölben van a keze és forr a dühtől. Nem tudom mit tegyek már. Engem sose bántott



2020. nov. 13. 23:29
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
70%
Szimpla pszichopata.
2020. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
vadállat a férjed
2020. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hogy milyen problémája van férjednek, túlteng benne a birtoklási vágy, csak nehogy legyen valamilyen olyan helyzet, ami nem félreérthető, de ő félre tudja érteni és esetleg olyan módon érti félre, hogy "te hívtad fel valaki figyelmét, hogy udvaroljon neked"...
2020. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Legjobb lenne szakemberhez küldeni, de valószínűleg ő nem látja problémának azt, hogy sokmindent ennek rendel alá - ahogy írod - hogy fel se vesz olyat akiről "úgy gondolja udvarolhat neked" vagy valahogy hasonlóan fogalmaztál. A fizikai erőszak elég aggasztó.
2020. nov. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Az enyem is ilyen volt kezdetben aztan mar kutatott a telefonomba vissza olvasta honapokra h mit beszeltem a baratnoimmel es mindenre rafogta h megcsaltam, megvolt emlitve egy kozos ismeros neve akkor mar en biztos joba voltam vele, aztan ezek miatt meg is utott nem egyszer, veget is vetettem a kapcsolatnak nem egyszeru mert sok szeretetet is kaptam tole, de belegondolok hogy bezarva elni evtizedekig mert neki minden mozdulatom gyanus lenne, koszi nem kell ilyen elet. Pedig isten lassa a lelkem sose csaltam meg es sose merult fel bennem hogy ugy nezzek mas ferfira ahogy ora. De sajnos aki agyilag beteg az nem a valosagot fogja figyelembe venni es nemtudja ugy merlegelni a dolgokat mint egy normalis ember. Sajnos alkalmatlanok egy kapcsolatra meg ha a maguk modjan tenyleg szeretnek is. Es ezt nagyon faj megtapasztalni. Sok erot kitartast es kivanom neked hogy minden ugy legyen ahogy neked is joblesz es szep es nyugodt eletet elhetsz.
2020. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!