Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom van évek óta, együttélünk.


Megismertem egy férfit, elején nem is volt közöttünk semmi csak beszélgetünk, egyébként külsőleg nem is nagyon tetszett.


De aztán fél évvel később egyre jobban megkedveltük egymást, jobban megismertem őt, találkozgattunk, a páromnak is elmondtam ezt.

Aztán több dolog is történt egy tali során /simogatás (őszintén bevallom rég éreztem ilyen jó érzést, érintéstől)


Hosszú gondolkodás után, megbeszéltem vele hogy a páromat választom, és nem akarom hogy jobban megkedveljük /megszeressük egymást. Mondta hogy megérti, hogy nem akarom kockázatni a kapcsolatomat miatta, de tudja hogy én sem tudom hogy mit akarok, így esélyt kért tőlem.

Mondtam neki hogy már nem olyan a kapcsolatom a párommal mint régen.


Szexnél a másik férfira gondoltam, és nem tudtam koncentrálni...

Ha esélyt adnék neki, találkozni akar és félek hogy többet fogok érezni iránta, ha nem is én d, e ő igen, és ezzel csak összetöröm a szívét.


Mit tegyek?



2020. nov. 16. 06:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:(
2020. nov. 16. 15:28
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Annyi biztos, hogy nem a mostani párod számodra az igazi, és előbb-utóbb jön valaki, akinek egyetlen szavától megroggyan majd a térded. Úgy jártok legjobban, ha még idejében lelépsz, és hagyod, hogy a párod is megtalálja élete párját, meg te is egy boldogabb kapcsolatra lelsz.
2020. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet nagyon nehéz. Megértelek én teljesen, mert az ember nem szívesen hagy a háta mögött hosszú éveket.

Már csak azért sem, mert egy új párral mindent szinte előröl kell kezdeni. Viszont.


Ha az a most megismert férfi szimpatikus, bejön neked olyannyira hogy még szex közben is őrá gondolsz, na ekkor már baj van. Hiába döntesz a párod mellett, soha nem fogod kitörölni a fejedből, az új lehetőséget.

Szenvedni fogsz e miatt, az biztos.

Olyan megoldás abszolút nincs, hogy ez az új férfi, csak mint szetetői státuszban működne?

Biztosan össze tudnátok bújni néha. Mindig lenne valami indok. Túlóra a munkahelyen, csapat építő buli a főnöknél, bedobunk egy Jégert a barátnőmmel, stb stb.


Csak csak kitudnál mindig találni valamit. Én tudom, hogy ez nem szép dolog, kapok is majd minuszokat, de hidd el nem nagyon van más megoldás.

Így megmarad a házasságod, de a jó szex is életed része lesz.


Én most 54 éves vagyok, 1 éve nincs kapcsolatom, és most azzal foglalkozom, hogy elhanyagolt, szexre éhes anyukákat fogadok a lakásomon.


Hidd el, jól működik. A férfiak 15-20 év házasság után, érdektelenek lesznek. Csak a TV, a sör, a ropi, a meccs, a totó, meg a léggömb has.


Aztán ha néha történik is valami, akkor meg csak azzal foglalkoznak, hogy ők minél hamarabb elélvezzenek, és utána jöhet a szunyóka.

Szegény nők meg ilyenkor kaparják a falat. A nő, az nálam egy kis ékszerdoboz. Finoman kell vele bánni, nyugodtan legyen 3-4 orgazmusa, meg minden ilyesmi.

Persze tisztelet a kivételnek, vannak férfiak akik tudnak bánni a nővel sok sok év után is, csak sajnos nem ez a többség.



No mindegy. Elnézést ha kicsit hosszú, és unalmas voltam, a döntés úgyis a te kezedben van mindenképp.

2020. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!