Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom beszólt hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beszólt hogy sokat eszem, pedig egy dekát se hizok, hogy toleráljam?

Figyelt kérdés

Elmúlt egy hétben a barátomnál voltam végig, ugyebár online oktatás van egyetemen és így egész nap a lakásban vagyok. Tény ami tény, tényleg mostanában többet eszem, de kicsit rosszul esett hogy beszólt, szóvá tette. Méghozzá kioktató hangnemben. Azt mondta hogy a sok evés nem fog elönyömre válni. Pedig jó fenekem van, egyáltalán nem nagy vagy zsíros... Az alakom is teljesen jó. 167 cm és 53 kg vagyok.


Az étrendem így szokott kinézni:

1. Reggelim (7:30) általában tojásrántotta/főtt tojás/omlett és kávé vagy kakaó


2. Tízórai (10-11 fele)

Müzli, vagy gabonapehely tejjel, esetleg csak egy alma vagy banán ha nem vagyok annyira éhes


3. Ebéd (1-2 óra fele)

Jellemzően leves és valami hús vagy tészta, esetleg főzelék, de ez mindig más természetesen, Desszertnek egy joghurt minden esetben


4. Uzsonna (4-5 körül)

Péksüti, gyümölcs, esetleg valami csoki vagy édesség, ha több időm és kedvem van akkor sütök valamit, ezek közül valamelyik


5. Vacsi (9-10 körül)

Szendvics, melegszendvics, esetleg valami gyorsan összedobható kaja (tészta, chilis bab, virsli), napzárónak valami csoki, puding vagy túrórudi



2020. nov. 17. 23:10
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
28%
Egyél is minél többet,elég gebe lehetsz.
2020. nov. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
78%
Ha éhes vagyok, éjfélkor is szalonnát eszem. Tojok én arra, hogy ki mit gondol.
2020. nov. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
80%

Az azért kemény, hogy ez nem sok senki szerint sem. :D

Én így is húsos vagyok, hogy kb fele ennyit eszek egy nap, pedig 4-től 11-ig ébren/talpon vagyok...

Még hogy a genetika nem számít..:D


Amúgy a kérdésedre reagálva, miért is nem tetszik neki, hogy eszel? Főleg, ha nem vagy hízékony?

Milyen "társ" az, akit az zavar, hogy a párja eszik?!:D

Én csak poénból szoktam vicces megjegyzést tenni a páromnak, ha este 11-kor random rárabol valami csokira vagy nutellára, mert ő nem tud aludni meg éhes. :D

De szerintem ez tűrhetetlen, ha valaki komolyan megszól, hogy te eszel.

2020. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
77%
Hát én ennyi kajától már gurulnék a kövérségtől. Szerencsés az alkatod. Persze az sem mindegy, mennyit mozogsz mellette.
2020. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
75%
Haa csak mostanában eszel többet, akkor nem csoda, hogy még nem látszik rajtad, de majd fog. továbbá 22 évesen még teljesen más az anyagcseréd is, mint 30, nopláne 40 fölött lesz, de gondolom a skinnyfat fogalmát ismered. ilyen táplálkozás mellett előbb utóbb aránytalanul meg fog nőni a testzsírszázalékod, akkor is, ha ez eleinte az alakodon majd nem is látszik még annyira. kicsit később, pont ezek a zsírosabb részek fognak megereszkedni és vékonyan is töttyedt leszel. Teljesen fölösleges ennyi szénhidrát, pláne, hogy szinte semmiféle rostot nem viszel be. Szerintem. Hovatovább amit büntetlenül megtehetsz huszonévesen, az később istentelenül meg tudja bosszulni magát. A rosszul rögzült táplálkozási szokásokat csak nagyon nagy áldozatok árán lehet megváltoztatni ahogy idősödik az ember, te pedig legalább 50%-ban értékelhetetlen szemetet eszel, de nem lesz mindig az, hogy nem fog ez meglátszani rajtad. A reggeliddel nincsen gond, meg az ebéddel sem különösebben, de a maradék 3 étkezésed alatt borítod a viszonylag normális kettőt. Teljesen fölösleges egy felnőtt embernek pláne, aki rendelkezik önuralommal, péksütizni, csokizni minden délután, meg sütögetni valamit, ráérnél ezzel hétvégente, a cukorháztartásod is hálás lesz érte és nem akarsz majd vacsorára is a hirtelen fel, majd lezuhanó vércukrod miatt szénhidrátot kajálni.
2020. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
63%

az öt éktezés jó, de nagyon egészségtelen ennyi finomított szénhidrátot és csokit enni.

A tészta és kenyérféléket cserélt teljes kiőrlésúre és a nasikat korlátozd heti két alkalomra.

2020. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg rengeteget eszel. És egészségtelenül is. Még jónéhány évig nem lesz ebből problémád, fiatal vagy és gyors az anyagcseréd. 20-25 évesen én is ennyit zabáltam mint a disznó és tartottaM a súlyom, aztán ahogy közeledtem a 30 felé, hirtelen felcsúszott majd 10 kiló, pedig ugyanúgy étkeztem. Akkor jöttem rá, hogy ez tarthatatlan. Jelenleg fele ennyit eszek kb, mint te. Azért vigyázz vele, alattomosan változik a női test, ahogy idősödsz. :) 29/N
2020. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egyáltalán nem sok,egyél nyugodtan amit/amennyit akarsz.Ha nem vagy hízékony,később sem leszel kövér.
2020. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Elég eltérő vélemények vannak, de köszönöm őket. :)


Azt azért hozzátenném, hogysportolok is mellé, bár igaz nem viszem túlzásba, de heti két edzést mindig beiktatok. Futás vagy saját testsúlyos gyakorlatok :)


Az anyagcserés kérdésre reagálva. Szerencsére azzal nincs semmi probléma, napi kétszer mindig kell mennem, de van hogy háromszor is.

2020. nov. 18. 09:32
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés nincs az anyagcsere és a wc-re járás között. Az egy sejtek közötti folyamat.


És mint annyian írtuk, jelenleg persze, hogy nincs vele problémád. Térjünk vissza rá néhány év múlva.

2020. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!