Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt toleráljátok?

Figyelt kérdés

Párom folyton elkésik. Mondjuk azthogy ezzel nem is lenne gond, hisz 20-30 perceket késik. Hanem inkább az bosszant ilyenkor, hogy nem képes írni egy mondatot hogy 'késni fogok egy 20 percet'. Nyilván 20 perc nem változtat a dolgok nagyrészén, inkább az előzékenység hiánya bosszant ilyenkor. Hogy miből tartana leirni azt a fél mondatot.

Vagy ami sokszor megtörténik, hogy ugye mi nem lakunk együtt ezért általában a hétvégéket töltjük együtt. Vasárnaponként elmegy edzeni a haverjával és azzal válunk el hogy jövök is edzés után. Várom, várom... 6-7 óra eltelik. Felhivom mi történt, erre közli hogy amúgy felment a haverjához.

Itt sem a ténnyel van gond hogy elment hozzá, hanem hogy miből tartana leirni egy mondatot hogy figyelj, későn érkezem, feküdj le nyugodtan aludni.

Néha úgy érzem én vagyok a hisztis, próbálkoztam már sokszor hogy elengedjem, de egyszerűen minden egyes alkalommal ki tud ezzel akasztani. 😂

Mikor kérdőre vonom a következő dolgokat válaszolja:

-nem beszéltünk meg időpontot (ez pl. mikor ottmaradt a haverjánál. Mondjuk valóban nem, de nem éjfél körül számítottam arra hogy visszajön edzésből mikor 2-kor elment)

-Nem akarok beszámolni arról kivel és hol vagyok. (nem is kell, de abban az esetben mikor vár a másik szerintem illene szólni hogy ne várjon)

-mi változik 20 perctől? (valójában semmi, ha szólsz. Amúgy meg minden)



2020. febr. 9. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet nem tudom tolerálni, mert egoista, öntörvényű és még büszke is rá. Ráadásul simán elvárja, hogy folyton te alkalmazkodj.
2020. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Ne telepedj ra. Szabad ember, nem tartozik szàmadàssal.

De amugy a parod egy paraszt.

2020. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ez elég nehéz kérdés. Mármint a rátelepedés. Hisz ahogy mondtam hétvégente találkozunk csak, így igazából nemt udom honnan számít rátelepedésnek. Meg mondom, tőlem akárhova elmehetne, ha szól és nem ülök itt mint egy hülye hogy most jön vagy sem.
2020. febr. 9. 19:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, amíg nem volt párja, meg gyerek, addig is folyton késett...amióta gyerek van, még rosszabb.... megbeszéljük, hogy reggel 9kor találkozunk, 9 előtt rám ír, hogy 30 percet késik.... a végén délután 2 lesz belőle.... vagyis elment az egész napom úgy, hogy csinálni nem tudok semmit...

Mondanom sem kell, egyre ritkábban találkozunk

2020. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
15%
Ne rinyáljál annyit, örülj inkább a szabadidőnek.
2020. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy rátelepedés? Az ilyen minek van kapcsolatban, ha arra nem képes, hogy a párjának, akivel elvileg együtt van, küldjön egy üzenetet, hogy bas..i, később jövök, ne aggódj. Most ha te is mennél, amerre az orrod visz, mikor futnátok össze? Mert ezek alapján mégis mi köze hozzá, hogy hol és merre jársz?!

Nem akar beszámolni, hogy kivel és hol jár? Hát ne tegye, de te se tedd, éld a világod és barangolj, akivel csak kedved van. Végül is a saját párodtól mégis mi jogon kérdezed meg, hogy kb. mikor ér haza és merre jár??(ez most irónia volt)


Komolyan mondom, az ilyen "független szellem" éljen egyedül és a kutya nem fog rákérdezni, hogy egyáltalán él-e.

2020. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ugyanezt csinálnám vele, majd rádöbbenne, hogy mi a probléma.
2020. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Néhány válaszoló elég nevetséges itt. Persze, 20-30 perc késés előfordul, de hogy ez rendszeres és cs.szik szólni az felháborító. A 6-7 óra meg főleg, úgy, hogy vártál rá.


Az ilyen pasit elhagynám. Mással szórakozzon, ne velem.

2020. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7 napból 2 napot találkozunk, mondom utoljara. Egyébként azt is mondom megint, tőlem mehet akármerre csak ha késik szóljon. Ez szeintem tiszteletlenseg.
2020. febr. 9. 19:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tolerálnám, dobnám a francba.


28n

2020. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!