Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nálatok szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok szokott olyan lenni hogy valamikor a párotokat izgatjátok/kényeztetitek csak, viszonzás nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy például valamelyik este csak megmaszírozzátok, vagy kinyaljátok, de akkor nem kell cserébe semmit tennie?

Csak azért kérdezem, mert nekem az ilyen élményekért mindig tennem kell valamit, hagyni hogy szex legyen belőle, őt is megmaszírozni, orálisan kielégíteni... nálunk fordítottan sokszor vannak ilyen esték, sőt kb minden nap, amikor nincs szex. Viszont én is szeretném ezt kipróbálni, és más olyan dolgokat amit szex közben nem lehet mert elveszi a kedvét, pl a nyalást, ujjazást, mellek izgatását. Próbáltam vele beszélni de kb ignorálta a kérdést és terelte a témát. Ez csak nekem ilyen nagy cucc, és párkapcsolati probléma? Én vagy a hülye? ( azt is el tudom fogadni)

25N



2020. nov. 18. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Eznekem fura, ez a "kell".

Van hogy neki nem megy akkor megoldjuk másképp ha én nagyon kívánom...de nem tesszük patikamérlegre hogy ki mikor mennyit adott és kér vissza

2020. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem te vagy a hülye... Nálunk kölcsönösen van ilyen.
2020. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
A nyalás, ujjazás elveszi a kedvét? Milyen pasi ez?
2020. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Miért olyan szörnyűség, hogy "hagynod kell" szex legyen belőle? Ennyire rossz, ha megdugnak?


Nálunk szokott olyan lenni, hogy csak kinyalom a barátnőm, aztán ő nem szop le épp, hanem egyből rakom be neki. Szóval van ilyen. De ahogy te írsz a szexről, a behatolásról az elég lelombozó. Mintha csak kötelességként tekintenél rá, nem élveznéd.

2020. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

4# nem mindenkinek van kedve mindig szexelni, néha jól/jobban tud esni egy kis lazítás”.

Kérdező, én biztos mondanám a helyedben ha te mint írtad sokszor kap tőled, akkor mondod neki, hogy most csak ő, mivel te is szoktad csak úgy/fáradt vagy.

2020. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátnőm nem szereti az ilyesmit, amikor elkezdem nyalni vagy maszírozni odalennt akkor mindig azt akarja hogy rakjam be neki. Kicsit furcsállom is néha a dolgot, de ha ez a kívánsága... :D
2020. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ez az alap! Annyi különbséggel, hogy a feleségem max. csak a masszírozást engedi. Se orál, se szex.
2020. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

#6 én is ilyen vagyok, szerintem nem fura ez. :D jobban szeretem a szexet mint a nyalást, ujjazást. Ha épp annyira nem vagyok "moodban" a szexhez, vagy kimerült vagyok, de páromra rájön a dolog, akkor ezt jelzem páromnak, felrak a konyhapultra azt csinálja ő a melós részét. :D ha ő is kimerült akkor jön az orál, az egyikőnknek se megterhelő, ő ül, én térdelek, 10-15 perc azt szevasz. cserébe nem szoktam kérni semmit, ez szerintem totál nem ilyen. ettől függetlenül szinte mindig utána kapok virágot másnap, szerintem ez a meghálálás nála :D aranyos.

3 éve együtt, 22L és 24F

2020. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Elveszi a kedvet az ujjazas, nyalas, mellizgatas? Mi a f....sz!? :DDDD


Innen megmondom hogy ez a srac kb biztos csak azert van veled hogy valakit kegyen dugni.


(Most majd mentegetni fogod hogy ugyis o a vilag legjobb baratja es minden rendben koztetek de majd rájössz..ezt a kerdest is kiirtad)

2020. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha arra gondolsz, hogy ha csak úgy kényeztetem a párom, ujjazás nyalás orgazmusáig, akkor én nem akarok magömlést..

Olyankor a mellei között elélvezek...

2020. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!