Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl? (lentebb)

Figyelt kérdés
Szóval elmentünk nyaralni Tunéziába, és összejöttem egy rancia sráccal. De csak 3napot lehettünk együtt, mert ő haza ment. Másnap ugyan én is hazamentem, de mégis majd megszakad a szívem. Az a legrosszabb, hogy tudom, soha többé nem látom. Persze majd tratjuk a kapcsolatot msn-en meg ilyenek, de az semmi. :S Főleg hogy ő alig tud valamit angolul, én meg nem tudok franciául! Ugyan azt megbeszéltük, hogy esetleg jövőre közös nyaralás vag valami, és a szülei is nagyon kedvesek voltak, de fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal! Hogy éljem túl? Kérlek segítsetek, muszáj elfelejtenem, mert belepusztolok! :S :'(
2010. aug. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Tunéziában nyaraltok? Jól mehet az üzlet.
2010. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor a 3 nap alatt milyen nyelven kommunikáltatok? Vagy mennyire tud keveset angolból?
2010. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
főleg mutogatással, meg homokba rajzolással. volt egy tolmácsunk is aki néha odajött, ha valamit nagyon akartunk mondani egymásnak. de igazából nem beszéltünk sokat... fürödtünk, meg ilyenek.
2010. aug. 10. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan szép. Komolyan! Hány éves vagy? Első szerelmek egyike? Az mindíg ilyen! Most rossz, de fog jönni mjad másik fiú, mégha most erről hallani sem akarsz! Szóval kutyaharapást szőrivel...
2010. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, de velem Madridban 2 éve. Nyaralás alatt én egy spanyol sráccal ismerkedtem meg, mondjuk én tudok spanyolul, szóval beszélgettünk is elég sokat. Msn, telefonszám csere meg volt, aztán mikor hazajöttünk, én kb majd megőrültem, annyira hiányzott. Msn-en beszélgettünk, de ahogy teltek a hónapok, kezdett múlni a hiány. Azóta is beszélünk, de nem találkoztunk.Egy idő után könnyebb lesz, hidd el.

18/L

2010. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

most leszek 16, és igen, az egyik első. :)

köszi, de ez akkor is szörnyű. :'(

2010. aug. 10. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, hát én is remélem h jobb lesz :)
2010. aug. 10. 20:17
 8/9 Adee10 válasza:
nézd ha kommunikállni próbállsz vele msn enen akkor ajánlok egy oldalt www.webforditas.hu és itt beírod magyarul amit akarsz neki irni lefordítja franciára és beírod neki,vagy ugyanez leir vmit franciául és lefordítod magyarra üdv: egy fiú:D
2010. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, ismerem a webforditót. :D nem az a bajom nekem, te. :P
2010. aug. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!