Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkel boldogulni ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel boldogulni ha nincs otthon a férj szükséges az auto ugye ?

Figyelt kérdés

Megyeszékhely mellett lakunk de a közlekedés katasztrófa napi Pár busz megy....

Érvek, ellenérvek?


2020. nov. 20. 08:42
 71/114 BeefEater ***** válasza:
80%

Nem tudom, mivel foglalkozol, így nem tudom, hogy mennyi lehetőséged van. Nálam munkahely választásnál az is szempont, hogy normálisan be tudjak járni ha kell. Utálok autóval dolgozni járni.


A taxit nem minden napra értettem, hanem azokra a napokra, amikor tényleg nem tudsz biciklizni az időjárás miatt. Ha megnézed, hogy mennyibe kerül egy autó fenntartása (amortizáció, adó, üzemanyag, szerviz, parkolás, stb), akkor ahhoz képest évi 5-10 taxiút nem sok.

Az, hogy a gyerek nem tud biciklizni szerintem nem indok, inkább érv. Egyrészt megtanul, amíg meg léteznek ilyen fél biciklik amik hozzá vannak kötve a te biciklidhez, eldőlni sem lehet velük.


A sok sávos főúton valószínű tényleg nem jó biciklizni, akkor a nyári tekerés elmarad.


De arra nem válaszoltál, hogy miért nem jó, hogy a férjed tömegközlekedik te meg használod az autót amikor tényleg kell.

2020. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
81%

"más terén rendben van a kapcsolatunk"

Más téren? Azon kívül, hogy a tulajdonának tekint, és rabságban tart?

De én nem szólok bele, csak majd nehogy későn eszmélj...

2020. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 A kérdező kommentje:

69 Nem Budapest,Borsod megye itt örül az ember ha kap állást, részmunkaidőben még a többdiplomás barátnőm sem kapott munkát.Nem szeretik nem elterjedt itt.


70 Taxi nagyon drága , ezért nem értettem egy előzőt aki ajánlotta legutobb anyum halálakor hívtam mert rohannom kellett mire ide kijött 30km-t felszámolt ... mert neki az út oda vissza plusz amit még mentünk. Anyagi csőd lenne. A kölcsönzés el utána nézek.

A gyereket néztem azért nem fogadtam el mert ha én nem érek oda érte akkor mi lesz vele?

2020. nov. 20. 12:06
 74/114 A kérdező kommentje:
71 Bocsi, kiment a fejemből erre is válaszolni, neki szakmájából adódóan szerszámokat ,eszközöket is kell vinnie azokat nem tudná buszon cipelni.
2020. nov. 20. 12:08
 75/114 anonim ***** válasza:
75%

"Nagyon sokan kardoskodnak a bicikli mellett, ők tényleg ezzel járnak vagy csak másokat jó cikizni?"

Én több embert is ismerek, akik biciklivel járnak. (A már említett 15 km-en.) Én csak nyáron szoktam, ha jó az idő, de egyik középiskolai tanár majdnem minden nap azzal jár dolgozni. Ismerek olyat, aki a TESCO-ba is biciklivel megy. Nem mondom, hogy ez lenne a jellemző közlekedési forma, de nem is extrém ritka.

2020. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 A kérdező kommentje:
Számomra sok a taxi,persze ez relatív de nekem ez rengeteg penz. Nem sokat taxiztam az említett eset kor 24 ezret fizettem ki, nos ez egy autónak az éves biztosításának több mint a fele.( az autónknak 32ezer az éves ahhoz viszonyítottam)
2020. nov. 20. 12:11
 77/114 BeefEater ***** válasza:
17%

Én is biciklizem, néha 30 km-re is. Amikor még be kellett járnom akkor a vasútállomásra bicikliztem. (Van autóm, de 3 km-re eszembe nem jutna autóval menni)


Kérdező, igen, drága a taxi. Viszont nagyon ritkán kell, mert kevés olyan nap van, amikor nem tudnál biciklivel kimenni az állomásra (jégeső, nagy vihar pont akkor amikor indulnál). És te csak a biztosítást nézted, a legnagyobb költségeket kihagytad. Számold ki, a közlekedési résznél biztos meg tudják mondani, hogy mennyibe kerülne egy Corsa heti 150-200 km-t használva.


De itt nekem az nem tetszik, hogy nem megoldást keresel, hanem indokot, hogy miért csak az autó jó.

2020. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 A kérdező kommentje:

Mert időben!!! számít nagyon sokat az autó. Ugye előtte megyünk az óvodába, kisgyerekkel aki jár tudja milyen ... idohoz kötött a busz a vonat korán reggel rohanás.

Ha a gyerekkel kicsit lassabban erek oda bármi van, a buszt lekésem akkor csak egy óra 7perc múlva van a kovetkezo( a reggelit pont tudom)

Az teljes távolságra már irtam mi miatt nem megoldható a bicikli, forgalmas főútvonalon nem cikàznék a kamionok között.

2020. nov. 20. 12:23
 79/114 A kérdező kommentje:

Nah az autó pénzbe kerül ez igaz, de pénzt is keresnék általa. Így meg nem keresek semmit....

Ezt is figyelembe kell venni ,mellette szól hogy több a lehetőség.

2020. nov. 20. 12:25
 80/114 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem te trollkodsz. Azt írtad, hogy napi 3 busz van. Most már 67 perc múlva jön a következő. Eldugott faluban éltek, de nagy a kamion forgalom.

Egyszerűen csak mondd azt, hogy neked kell egy autó. S kész...

A párod helyében, akkor vennék, ha már van munkahelyed. Akkor reálisan látszódnak, hogy mennyire van rá szükség. Egy eldugott kis faluban nincs oly nagy távolság. Esetleg, ha tanyán laktok. Tehát az óvoda, buszmegálló, vasútállomás, hú de messze nem lehet.

2020. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!