Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkel boldogulni ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel boldogulni ha nincs otthon a férj szükséges az auto ugye ?

Figyelt kérdés

Megyeszékhely mellett lakunk de a közlekedés katasztrófa napi Pár busz megy....

Érvek, ellenérvek?


2020. nov. 20. 08:42
 81/114 anonim ***** válasza:
70%
Ez hihetetlen baszki, hogy a kényelem bűn lett. Akkor a férj miért nem megy busszal? Kényelmes a seggét kocsival cipelni? Menjünk lovasszekérrel mindenhova, mert a sok vén szar 100 éve azt csinálta.
2020. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
82%

Akik itt pattognak, hogy miért nem buszozik, azok fogadok, sose vittek gyereket óvodába/iskolába úgy, hogy utána időre munkába kellett menniük.

Nem kényelemről van itt szó. Sajnos az ingázás + kisgyerek hozása-vivése együtt nagyon nehézkes autó nélkül.

2020. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
15%
Nem bűn a kényelem. Csak a hablatyolás.. Miért nem lehet, leírni, hogy lusta vagyok.
2020. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 A kérdező kommentje:

80 Szerintem meg te trollkodsz.

Igen mert a reggelit éppen tudom fejbol a 3at nem irtam de nem sok.


A faluból ki is kell jutni és a bekötőút után főútvonalra visz ahol igen ,nagy a kamion forgalom.


A falu hosszú felépítésű hiába nem laknak annyira sokan itt, de valamiért így épült így igen emiatt hosszabbak a távolságok.


Mint irtam megvolt a hely miatta nem tudtam elvállalni mert akkor si azt mondta ne menjek és nem vesz autót. Mit tehettem volna ? Ha nem érek oda a gyerekért emiatt vagy más probléma adodik azt nem vállalhatom be így.

2020. nov. 20. 12:48
 85/114 A kérdező kommentje:
Igen már leírtam nem akarom ismételni nem kényelem kerdese de másképp nem érek oda mindenhova. Gyerekkel így is katasztrófa az út nem még ha igazodni kellene buszhoz is. Legtöbbször mindent én cipelek ölben az a vége.
2020. nov. 20. 12:50
 86/114 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk egy merészebb nő bevállalta volna. Aztán amikor első nap nem tudsz hazamenni óvoda végéig, akkor telefonálsz a férjednek, hogy:

"Drágám, mész azonnal haza Debrecenből, mert a gyereket kiteszik az ovi elé, nekem meg túlóráznom kell és a következő busszal már nem érek oda időben. Persze, ha lenne nekem is autóm, most nem kéne téged ugrasztanom. A problémát csak te tudod megoldani, nekem dolgoznom kell, úgyhogy leteszem a telefont."

Két napon belül lenne autód, lefogadom. :-)))))))))))

2020. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az a hihetetlen ebben a történetben, h a férj engedélye kell. Az én férjem meg a jogsit sem szerette volna, ha leteszem (falun élve 4 kisgyerekkel...). Nos, meghallgattam a véleményét, de elmentem tanfolyamra. Autót is vettünk nekem, nem ő vette, hanem Közösen, mivel a családi jövedelem is közös, még akkor is, ha én effektive nem munkabért kaptam, hanem az államtól a gyermeknevelesi díjat, gyed-et. Kapalozott ő is, minek nekem... Hát, azóta már tudja. :) Rá pár évvel beszélgettem erről vele, rakerdeztem akkor miért nem "engedte volna", és hát bevallotta, h úgy érezte akkor mi marad neki, a férfiassága vhogy.veszélybe került, és nagyon sajnálja, mert ez a hülyeség volt részéről. Ez van. Fejlődni kell mindenkinek.

Szóval, állj a sarkadra. Vegyétek meg az autót (nem ő veszi ugye érted), ill. vedd meg te egyedül, ha nem hajlandó együttműködni. Neked is jogod van számodra fontos dolgot megvasarolni. Nem a középkorban élünk.

2020. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 A kérdező kommentje:

86 Igaz ehhez én nem lettem volna elég merész ezt megtenni.


87 A pénz közös, és nem veszünk nagy értékű dolgokat egymás tudta nélkül. Pl nemvolt kérdés amikor én örököltem raköltöttem erre a házra és újítottuk fel belőle. Pedig vehettem volna autót éppen de akkor a fűtés korszerűsítés fontosabb volt.

Csak úgy látszik ha nekem kell valami akkor már nem fontos.

2020. nov. 20. 12:59
 89/114 anonim ***** válasza:
100%

#77


Mert a kerdes tovabbra sem arra vonatkozik hogy legyen-e autoja a kerdezonek hanem hogy ha a kerdezo akar autot a parja meg nem akkor hogyan gyozze meg ervekkel.

Te most itt nagyon belehelyezkedsz a ferj helyzetebe emellett meg jól le is lustazod a kerdezot. Pedig tok normalisan feltett egy kerdest

2020. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy az eszem megáll némelyik itteni hozzászólón. Rengetegen járnak autóval munkába úgy, hogy ugyanazon a településen laknak és dolgoznak, és gyereket sem visznek óvodába/iskolába. És akkor az, aki más településre járna, meg a gyereket is ő viszi, akkor ki van kiáltva lustának, meg azt szajkózzák neki, hogy kimehetne az előző buszhoz. Érvként hozzák fel, hogy a dédanyjuk 70 évvel ezelőtt autó nélkül el tudta vinni a gyerekeit óvodába, mikor a helyi téeszbe járt dolgozni.

Tényleg, itt valósággal keresni kell az építő jellegű válaszokat a baromságok és kötekedések között!

2020. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!