Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkel boldogulni ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel boldogulni ha nincs otthon a férj szükséges az auto ugye ?

Figyelt kérdés

Megyeszékhely mellett lakunk de a közlekedés katasztrófa napi Pár busz megy....

Érvek, ellenérvek?


2020. nov. 20. 08:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 anonim ***** válasza:
58%
48as! Ti meg mindenbe csak a kötekedés lehetőségét kerestek. Xd
2020. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, mindennek a kulcsa az, hogy a férjeddel meg kell értetned: nem tarthat bezárva itt.

Vagyis legközelebb fogadd el az állást, ha adódik. A férjedet állítsd kész tények elé: ekkortól eddig dolgozol, buszhoz ekkor kell indulnod, ekkora érsz haza vele. Ha túlóráznod kell, akkor ennyivel később. Ha te nem tudsz menni a gyerekért, neki kell AUTÓVAL (!!!) megoldania ezt. Mivel neked ugyebár nincs autód.

Szóban megállapodtatok, visszamondani nem fogsz semmit, akkor se ha ebből válás lesz.

Majd akkor hirtelen nyitott lesz az autóvásárlásra. De te is gondolkodj rugalmasabban: mopedautó (kétüléses), robogó, elektromos bicikli - ezek mindegyikét gondold végig, mennyire lenne alkalmas, és mennyiért lehetne beszerezni.

2020. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 A kérdező kommentje:

48 utoljára írok a trollkodásra, ezentúl nem vagyok hajlandó.

Igen is nem fér bele,ha még egy 15 perces feladat folyamatban van de megy a buszom otthagyjam. Autóval ez megoldható.

Nem a munkahely miatt tilos a buszra várni hanem egyszerűen nincs rá idő!!! Oda kell érnem az óvodába.


49 Nem 3at írtam, de nem fővonal.Nem összeegyeztethető a munkaidövel plusz az óvodával.

2020. nov. 20. 10:43
 54/114 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező! A #10-es vagyok.

15 perc gyalog otthon az állomás. 40 perc a vonattal, majd itt Pesten is 15 perc gyalog a munkahely. Mégis bejárok. Ahogy sok 100-an, ezren a környékünkről. Családos apák, anyák.

Két gyereket neveltünk fel, autó nélkül. Az óvodába sem x időre kell vinni a gyereket. Van 1 vagy két óra rá.

Nem írígy senki, azért mert autót akarsz. Csak ne fogd butaságra. Mondd ki kerek perec, hogy így kényelmesebb, s neked már 100 méter séta, megterhelő.

2020. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 A kérdező kommentje:

52 Ezt nem tehetem meg, mert ő az egész megye plusz Hajdu-Bihar egy részén dolgozik, bizonytalan mikorra végez. A gyerekkel csesznék ki ha nem érek oda.


Ezek ki vannak zárva, mert ahogy irtam nem fővonal de becsatlakozik egy nagy forgalmú főútra ott elektromos biciklivel vagy robogóval nem mernék menni a kamionok között. A moped autót nem ismerem milyen az esetleg lehet.

2020. nov. 20. 10:46
 56/114 A kérdező kommentje:
54 Nem megterhelő a séta, egyszerűen időben már nem férne bele.Nem két óra van amíg lehet vinni őket hanem fél óra. Mert utána reggeli és az ebédet is ahhoz mértem készítik el mennyi az ott levő létszám.
2020. nov. 20. 10:48
 57/114 A kérdező kommentje:

És Pestet ne hasonlítsd Borsodhoz nem egy a kettő ,nagyon nem.

Sok ottani tényleg nem érti csak amikor idejön esetleg és belecsöppen.

2020. nov. 20. 10:49
 58/114 anonim ***** válasza:
94%

Márpedig kész tények elé kell állítanod, mert másképp nem fog menni.


1. Nem Szaúd-Arábiában élünk, nőként is jogod van dolgozni. Megjegyzem, ha nem dolgozol, akkor nem vagy TB-ellátott sem (ha csak nem fizeted a minimál-TB-t magad után). És nem lesz nyugdíjad sem. Idős korodban, ha a férjed előbb hal meg, te kb. vagy a gyerekedből fogsz élni, vagy koldulni fogsz.

2. Amint lesz állásod, rögtön lehet hozzá rakni a közlekedési lehetőségeket, és ezzel bizonyítani, hogy az autó (vagy más egyéni közlekedési eszköz) szükséges. Vagy ha megtaláljátok azt a megoldást, ami miatt mégsem kell, akkor annál jobb.


Tehát keress állást, és ha olyan lesz, amit szívesen elfogadnál, fogadd el. És utána tárd a férjed elé a kész helyzetet.

2020. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 A kérdező kommentje:

58 Már lett volna , annál volt épp ez a konfliktus,hogy minek dolgozni és minek autó nekem...

Én már tényleg nemtudom mit tegyek ha elfogadom és nem hajlandó a kocsit megvenni akkor lejàratom magam mert elvállalom de Nemtudok odaérni időre.

Megpróbálok még egyszer higgadtan beszélni vele.


Az a baj,hogy még kölcsön kérni sem tudnék autót addig még nem veszünk mert a legtöbb baratunknak azért van autója mert nekik is szükséges a munkába járáshoz nem tudjàk ide adni.

2020. nov. 20. 11:02
 60/114 anonim ***** válasza:
94%

A parodnak nem csak az a gondja hogy kocsit kell venni hanem hogy te elmennel dolgozni.

Legelőször ezt kell megbeszelnetek, hogy ez igy nem mehet tovabb te el akarsz menni dolgozni ennyi oraban. Varhatolag ennyit meg ennyit keresnel azokra a munkakra alapozva amiket eddig neztel. Ebbol lehetne egy kocsi torlesztojet is fizetni es a fenntartasi ktsegeket pkusz ezen felul meg maradna plusz ami mehetne a kozos kasszaba.


Aki meg itt jott az egy oras munkabajarasaval, egy ora nem nagy cucc, egy vonattal mesz, nem busszal, nem kell többször atszallnod. En alapvetően tomegkozlekedve jarok meloba, most valtok munkahelyet ami 1.5 -2 orara lenne. Es nem azert mert messze van hanem mert sz.rok a csatlakozasok. Ha idoben ode kell erni ket oraval munkaido elott el kell indulnom, azaz 4 orat szanok kozlekedesre. Pedig vannak rendesek buszok, vonatok, amik nek igazodnak egymashoz...

Mi pl a melom miatt költözünk.


Egy kocsi amugy nem csak munkabejarashoz kellhet, kerdezo igy nagybevasarlast tud intezni, orvoshoz menni/vinni a gyereket ha kell.

2020. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!