Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkel boldogulni ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel boldogulni ha nincs otthon a férj szükséges az auto ugye ?

Figyelt kérdés

Megyeszékhely mellett lakunk de a közlekedés katasztrófa napi Pár busz megy....

Érvek, ellenérvek?


2020. nov. 20. 08:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 A kérdező kommentje:
19 Nem érdekli az a baj neki ez a jo én itthon ellátók mindent neki csak leülnie kell. De én már rosszul viselem ezt dolgozni szeretnék.
2020. nov. 20. 09:48
 22/114 anonim ***** válasza:
95%
21 Mielőtt gyereket vállaltatok megbeszéltétek hogyan képzelitek a család életét? Opyan nincs, hogy nem tudsz beszélni arról, ami neked fontos. Ezek szerint itt nem az autóvásárlás a fő probléma.
2020. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
37%

#11 "Aki itt kényelemre utal, az még nem lakott faluban, sőt, tuti budapesti."

3 év főiskolai kollégiumot leszámítva mióta az eszemet tudom, falun éltem. Nem is megyeszékhelyen, hanem egy közepes várostól 15 km-re, a második faluban. Helyben kijártam az általános iskolát, majd a 15 km-re levő városba jártam gimnáziumba. Ezután következett a főiskola, 3 évig kollégista voltam, de negyedévben bejáró lettem. Szomszéd megye székhelye. És kibírtam, úgy, hogy mellette alkalmi munkáim is voltak. Majd pedig 2 évet leszámítva azóta ugyanabban a 15 km-re levő városban dolgozok, ahová gimibe is jártam. Nem halok bele. Nem mondom, kényelmesebb lenne egy Star Trek-stílusú teleport, de a buszozást is ki lehet bírni. Sőt, nyáron biciklivel járok dolgozni. Nem a leggyorsabb, de legalább környezetkímélő, olcsó, és egészséges. Mert ugye nem csak az idő pénz, hanem az egészség is.

És milyen misztikus, hogy ezen kérdés kapcsán tömegesen jelentek meg Magyarországon az olyan megyeszékhelyek, ahol még közlekedni sem lehet! Kicsit sem furcsa. ;)

2020. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
41%
Te nem dolgozni szeretnél, hanem autózni.
2020. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
22%

Így jó lenne a kocsi a buszok miatt.

N

2020. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 A kérdező kommentje:

22 Az akkor megbeszéltek másképp alakultak ide költöztünk egy orokolt házba. Előtte varosban laktunk.


23 Mit nem értesz abba hogy nem a munkaidőhöz igazodik ha van is járat? Plusz már ez nem a 20 evvel ezelőtti világ, nem kell az olyan alkalmazott aki feladat kozben pattan fel a gép elől mert Jajj megy a buszom és egy óra múlva megy a másik...

Plusz ugyanez gyerekkel/ gyerekért plusz boltba menni stb.


24 Persze... oké..

2020. nov. 20. 09:56
 27/114 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy is, ha van is busz miért ne lehetne mégegy autó, pláne, hogy dolgozni is akár a kérdező?

Nekem is van, de én buszal járok általában, mert jó a közlekedés.

De sokszor igen is jó egy kocsi.

Mit kell itt kötekedni?

A férjed meg önző! Mond meg neki, hogy kell az autó és pont!

N

2020. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
43%

Adjátok el a házat, és költözzetek vissza Miskolcra! Tipikus elkényelmesedett burzsoá, akinek gyalog már a vécére menni is nehezére esik.

Ja, és persze vegyetek még 3 autót! Legyen a gyereknek is egy, meg egy tartalékba.

2020. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 A kérdező kommentje:

28 Nem mennék már vissza panelba, kertes házra pedig nem lenne elég a pénz. Szeretek itt élni csak a közlekedés a gond. Hiába gúnyolódsz, nem olyan a munkaerőpiac hogy még én valogassak,hogy csak xy időben jó mert megy a buszom haza...



Egyesek nem értem miért ellenszenvesek, dolgozni mennék az autóval nem bulizni vagy csavarogni.

2020. nov. 20. 10:04
 30/114 anonim ***** válasza:
35%

28as.

Az irigység igen jó dolog 🤣

Miért baj, hogy kell autó másnak? Neked nem kell vagy nincs rá, attól még más nem így van.

Írtam nekem is van, szeretek is vezetni és igen, kényelmes!

Én pl 20 25 kilométereker turazom párommal és a kutyákkal. Gyalog és buszal is járok autó ellenére.

Nem mindenkinek aztért kell kocsi, mert nem bír sétálni! Ostoba felfogás...

2020. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!