Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy kéne kezelnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kéne kezelnem a párom vagy ez normális hogy jobban szeretné a gyereket mint engem?

Figyelt kérdés

Az első probléma ő szeretne gyereket én nem, ezt megértette,elfogadta de legbelül szerintem nem változott a véleménye.


A másik amit nem tudok konkrétan hova rakni úgymond... rákérdeztem csak úgy poénból igazából, nem gondoltam komolyan de a válasz mégis rosszul esett kicsit,(pont egy ide vágó fipmet néztünk csak onnan jött a késztetés) hogy ha én már nem élnék őt megnyugtatná ha a gyerekünk ott lenne még neki, és hogy jobban szeretné e őt mint engem? És erre igent felelt


Ez normális hogy jobban szeretné a gyerekét mint engem aki ezt lehetővé tette neki?



Persze ez még mind csak elmélet mivel nincs gyerek de azért ezt jobb az első pár évben tisztázni úgy gondolom


2020. nov. 23. 09:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat hogy SOHA nem akarok gyereket sehol nem látom a SOHA szót akárhányszor vissza olvasom. Nem is értem honnan veszed.


De igen 23 éves LÁNYKÉNT inkább még tanulok/dolgozok hogy legyen miből eltartani DEEEE itt nem is az volt a kérdés hogy akarok e gyereket vagy sem. Nyivlán valtozik még a véleményem.

2020. nov. 23. 11:09
 12/15 A kérdező kommentje:
De könyörgöm itt még mindig nem az volt a kérdés ki akar meg ki nem akar gyereket...
2020. nov. 23. 11:10
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az első probléma ő szeretne gyereket én nem, ezt megértette,elfogadta de legbelül szerintem nem változott a véleménye"


Fogalmazz egyértelműen akkor.


És igen, normális.

2020. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam de úgyakartam hogy MÉG nem, csak lemaradt
2020. nov. 23. 11:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy képzeltem, hogy a párommal egymásnak leszünk a legfontosabbak, és a gyerekek csak úgymond utasok a csonakunkban, míg el nem indítjuk őket.

Hálás vagyok, hogy egy olyan férfi van mellettem, aki mindenben a társam, és akivel nagyon szeretjük a gyerekeinket, de nem felejtettuk el, hogy az első helyen mi vagyunk egymásnak.

Lehet te is ilyen típus vagy, a barátod pedig olyan mint amit itt több válaszoló írt.

2020. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!