Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság megéri párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság megéri párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Találkozol valakivel, megvan az összhang, minden jó, esetleg közös háztartássá fejlődtök. Rengeteg pénzt elköltesz, pl. a nő/ffi költözik oda hozzád, közös programok, közös eszközök. Kötelező elmenni nyaralni stb.


Rengeteg kiadás, majd folyamatosan fennáll a kockázat, hogy a párod elhagy, megcsal. Sok időt, energiád pénzed ráment erre. Főleg manapság, ahol inkább azt látni, nagyon egyszerű szakítani, jön egy másik csaj/pasi, akivel egyszerű odébbállni, mert manapság akkora buborékban élnek az emberek, hogy alig lehet megbeszélni valamit, kompromisszum alig, vagy inkább nincs.


2020. nov. 23. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Szerintem nem, mert sokan ezt a nyitott kapcsolatot választják, az meg olyan, mint a közösségi kerékpár... Mindenkié, de senkié. Ilyen meg nem kell nekem.

2020. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem éri meg.

De én mondjuk nagyon szeretek egyedül lenni.

N/26

2020. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező párkapcsolatban élni. Egyedülálló ember is élhet teljes életet, és egy párkapcsolatban élőnek is lehet sz@r az élete.
2020. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadban inkább azt a kérdést, mi számít neked inkább az anyagiak, vagy a tiszta szeretet? És után meg tudod hogy meg éri vagy nem.
2020. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
14 aranyos vagy ha azt feltételezed, hogy a kérdező képes a tiszta szeretetre :D
2020. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Megéri? Nem. Magas kockázatú befektetés. Anyagilag, érzelmileg, mindenhogy.


Akkor megéri kimaradni belőle?

Mindenképpen. Nobel-díjas közgazdászok szerint a legjobban az éri meg, hogy egy barlang mélyén ülve, szálegyedül online pókerezzünk, tőzsdézzünk és ingatlanokat meg műkincseket vásároljunk, szociális kapcsolataink lehetőleg ne legyenek, érzelmi és romantikus jellegűek végképp ne, gyerekünk pláne ne. #globális túlnépesedés # mindmeghalunk #mindenpasiegyf@sz #mindennőqrva

Sok boldogságot.👍🙏

2020. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem meg. Szeretjuk egymast.


Viszont ha valtozna a helyzet, tuti egyedul lennek. 25 eve hasznalnak a ferfiak, szuzi, nyugis eletre vagyom.

2020. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Csak akkor éri meg, ha a bizalommal a kötődéssel és az önzetlenséggel nincs problémád és ehhez találsz egy hasonszőrű társat.

Nálad a jelek szerint ez az egész inkább egy merő stressz egy aknamezőn, szóval számodra nem éri meg.

2020. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú távon így alakulnak a dolgok: olyan 15%-nak bejön az élet, imádják egymást. A maradéknál meg az egyik fél jobban akarja a másikat, és ő lesz az alárendelt. Nem jó neki, de benne marad, mert egyedül mi lenne vele. A másik félnek sem igazán jó, vagy szeretőzik, vagy keres magának egy hobbit. Hosszű távon kevés az esély arra, hogy jó legyen a párosítás! Sokan élnek együtt csak megszokásból, vagy amire azt hiszik hogy az a szerelem/szeretet, az csak egy túlélési reakció.

Itt a gyk-n is évek alatt elég sok nővel beszélgettem a házasságáról, amire az elején azt mondták hogy szuper, de 1-2 hét levelezés után már bevallották hogy itt meg ott bizony gyenge lábakon áll az egész. 40 feletti korosztályról beszélék, még mielőtt egy huszonéves elkezdené a szokásos kioktatást! :)

2020. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%
Férfiaknak nem. Nőknek igen.
2020. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!