Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság megéri párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság megéri párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Találkozol valakivel, megvan az összhang, minden jó, esetleg közös háztartássá fejlődtök. Rengeteg pénzt elköltesz, pl. a nő/ffi költözik oda hozzád, közös programok, közös eszközök. Kötelező elmenni nyaralni stb.


Rengeteg kiadás, majd folyamatosan fennáll a kockázat, hogy a párod elhagy, megcsal. Sok időt, energiád pénzed ráment erre. Főleg manapság, ahol inkább azt látni, nagyon egyszerű szakítani, jön egy másik csaj/pasi, akivel egyszerű odébbállni, mert manapság akkora buborékban élnek az emberek, hogy alig lehet megbeszélni valamit, kompromisszum alig, vagy inkább nincs.


2020. nov. 23. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A nős férfiak tovább élnek, mint a nőtlenek.

A férjezett nők hamarabb halnak, mint az egyedülállók. Valóban megéri nőként, ja:))))

2020. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet valaki annyira begyepesedett és fogyatékos (már elnézést) hogy beír ilyet, hogy nőként megéri, férfiként nem. Lassan 8 éve élek kapcsolatban, mégsincs ebben semmi ráció. K.urva sok anyagi áldozatot hoztam én is ebben a kapcsolatban, és sok kockázatot vállalok, van egy-két olyan dolog, amit a párom nélkülem marhára nem tehetne meg, csak így rajtam "felkapaszkodva". Ezzel nincs semmi bajom, nagyon szeretem, és tökéletesen megosztjuk egymás között az anyagi terheket, de egyszerűen tény, hogy nem "éri meg" nekem jobban, és neki kevésbé.
2020. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#21: Mutatnál erről egy tanulmányt?
2020. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!