Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő ellenőrizgeti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ellenőrizgeti a párját? Megnézi a telefonjában az üzeneteket, előzményeket, stb.

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 19:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges. Akinek a füle mögött vaj van, az úgyis lebuktatja magát előbb-utóbb.
2020. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer megtehettem volna, de nem éltem vele. Nagy kár, mert volt a másiknak vaj a füle mögött. Utána volt egy rövidebb kapcsolatom, ott is volt valami gyanús, viszont a párom mindig magánál hordta a telefonját és a laptopját sem nagyon hagyta őrizetlenül, így nem tudtam megnézni, nem sokra rá pedig más dolgok miatt szakítottunk. A következőnél ha nincs semmi gyanús, akkor nem fogom megnézni, ha van, akkor viszont igen, csakis ettől függ. Viszont én írtam ki azt a kérdést is, ahol fura dolgokat láttam első randin, szóval ha azzal a sráccal jövök össze, valószínűleg nem fogja megúszni, hacsak ez nem jár azzal, hogy 100%-osan kijelentjük, hogy na jó, akkor most mindenki mást leépítünk.
2020. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak az csinál ilyet, aki nem bízik meg a másikban.
2020. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Sőt, olyannyira nem, hogy egyszer ki is mostam, mert még a zsebeit sem vagyok hajlandó kiüríteni mosás előtt.Ilyen "nem turkálunk senki zsebében" alapon. Mindig neki szólok, hogy pakoljon ki. Aztán ennél az esetnél a telefon elfelejtődött.:)
2020. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2020. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Kincső4 ***** válasza:
100%
Soha akkor nincs bizalom. Én bízok benne.
2020. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a férfiakra jellemző ez.
2020. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Csak ha már nagyon nagyon gyanús a pasi és alapos indokot ad rá (itt szokott jönni a lebukás).
2020. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettem ilyet, és nagyon remélem hogy soha nem süllyedek idáig.
2020. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
Pedig majd minden nő olyan. Majd felrobbannak a kíváncsuságtól. Azon oknál fogva, hogy mindenki magából indul ki. Tehát ők is csalafinták.
2020. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!