Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tennétek ezt?

Figyelt kérdés

32éves fiúnak jó pár éve volt a tüdeje miatt műtéte, és ha meg betegszik be parázik, és meg ijed. És az anyja is ugyan így reagál. És emiatt az anyja nem örül, ha velem alszik, mondván mi van ha éjszaka a fiára rá jön a be parázás és velem van és inkább legyen othon címmel. És hogy amig ő beteg ne is sexeljünk mert az nem kell a fiának mert lehet az rosszat tesz neki cím.

1honap és 2hete ismerem csak ezt a fiút. És nem tudom mennyire van hatással rá az anyja de elég szomorú lennék ha újabb mama pici fiát kaptam volna ki mert volt hasonlóban részem. Lehet az anyja túl félti? Mert aki alapból be parázik hogy beteg, és az anyja szintén túl aggódja az lehet egy alapból parás embernek nem tesz jót.



#betegség, para, szülők, kapcsolatok, vélemények
2020. nov. 26. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy mama kicsi fia. Meg mi az, hogy fiú? 32 éves, lassan középkorú férfi.
2020. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki. Anyja ezt mondta neked, ok, de ő mit mondott?

Kérdezd meg a betegség és műtét részleteit az anyjától, illetve, hogy ha rohama van, mit szokott csinálni. Tehát tanuld meg kezelni az állapotát.

2020. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 nek a válaszom: Az anyja a fiának mondja ezeket nem nekem.
2020. nov. 27. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!