Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, vita ?

Figyelt kérdés

Sziasztok


5 éves kapcsolat, 1 éve házasok vagyunk.

Párom (30N) egy táplálékkiegészítő cégnél dolgozik. Ezáltal több olyan férfi fordul meg én teljesen egészségesen nem vagyok féltékeny. Néha vitatkozom vele, de akkor is azért, hogy észre vegye magát, hogy ö milyen.. tényleg nem érdekel..


Ellentétben vele..

Én egy kisebb cégnél dolgozom, tanácsadással foglalkozunk. Sok hölgy kollégám van, számszerűen 7. Néha jönnek újak, olyankor mindig áll a bál, főleg ha dekoratív és fiatal.


Sokszor már nem is mondom el neki, ha jön új kollégám, mivel mindig felesleges vita van belőle. Ma is ez lett a vége.


Egy fiatal 25 éves lány kollégám lett körülbelül 2 hónapja. Sokat nem beszéltem vele, viszont facebookon ismerősök lettünk. Likeolta a a profilképem, ezzel kezdődött. Aztán jött a ki ez a lány kérdés.. mikor mondtam, hogy már kettő hónapja munkatársam nyilván jött a gyanúsítás, hogy miért nem mondtam el ( mivel akkor megint a szokásos hiszti van ) és a többi és a többi.. mindig ez van.


Ti ezt hogy bírnátok? Semmit nem teszek egyébként.. nem csalom meg, nem flörtölök, nem járok sehova.. együtt élünk.. szerintetek hogy oldjam meg ? Próbáltam beszélni vele de értelmetlen.. elmondtam neki , hogy őt szeretem de szerinte azért titkoltam el mert van köztünk valami.. persze ez az én hibám de állandóan vita van a semmin, nyilván nem fogom feleslegesen ezzel előidézni, ha hetente új kollégám van ..


Szeretném megoldani, rendbe tenni.. nekem ez teljesen szánalmas és beteges, viszont sokat jelent nekem ő, nyilván ezért a feleségem.. kérlek ötleteket, ha voltatok így, mi lehet a megoldás ?


2020. nov. 26. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kevés valamilyen oknál fogva az önbizalma és nincs valami miatt Magával megelégedve?
2020. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sajat onbizalma nincs rendbe. Kuldd el parterapeutahoz.


Masik: facebookra kollegakat minek veszel fel? Szerepelj alneven es mondd azt a kollegadnak,h megszuntetted a fiokod? Tobbet nem veszi eszre az uj kollegakat. Igy nem kell magyarazkodni a felesegnek se meg a kolleganak.

2020. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2-es jézusom, remélem csak viccelsz. Nehogymár egy féltékenykedős feleség miatt új facebookot kelljen csinálni a kollégái számára. Nekem is a jelenlegi (sőt, a régi) kollégáim ismerősök facebookon, páromnak is. Tök mindegy milyen neműek, nincs abban semmi, ha felvesszük őket facebookon.


Kérdező, mond meg a feleségednek nyugodtan, hogy maga alatt vágja a fát és álljon le, mert teljesen megmérgezi a kapcsolatotokat. Ha nem kap észbe, küldd el pszichológushoz, tegye rendbe a fejét.


22N

2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!