Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a hibás, aki felhozza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás, aki felhozza a témát, de aztán hallgatózik, vagy aki erővel kihúzza a másikból?

Figyelt kérdés

Összezörrentünk a barátnőmmel.Jóízűen beszélgettünk,mikor belekezdett egy mondatba,aztán ilyet szólt: ,,Jó,ezt inkább mégsem mondom el." Bennem meg persze feléledt a kisördög,és kérdezgettem,kértem,hogy mondja el.Minél inkább hárított,annál idegesebb lettem,hisz oka van,ha valamit direkt titkol előlem: vagy egy olyan fiúról akar mondani valamit,akire (okkal) féltékeny vagyok,vagy pedig rólam mondana valami olyat,ami rosszul esne.Inkább tudni akartam,mintsem ezen rágjam magam este.Végül erővel kihúztam belőle (nem,nem kiabáltam,csak nem tágítottam),és durcásan mondta,hogy igen,arról a gyerekről akart mondani valami lényegtelen dolgot.Azóta hűvösen viselkedik,mintha megsértettem volna,el is köszönt ezek után (telefonon történt a beszélgetés).Szerintetek jogos a felháborodása?Mert én nagyon igazságtalannak érzem.

18 évesek vagyunk.



2018. dec. 1. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
8 az a 18...
2018. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%

Na az ilyen nőktől mentsen a jóisten. Ezektől a "na jó, mindegy, nem lényeges" szövegeket nyomó szerencsétlenektől kapok agyfаszt.

Kerülni őket! Fényévekre!

2018. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"Ezektől a "na jó, mindegy, nem lényeges" szövegeket nyomó szerencsétlenektől kapok agyfаszt."


Szakszerű kifejezéssel élve ez a passzív agresszív nevű típus.

2018. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elkerülni már nem tudom így 2 év után:D

1.,kérlek,ha már megtiszteltél azzal,hogy idekommenteltél,akkor válaszolj is a kérdésemre.

2018. dec. 1. 20:52
 5/7 A kérdező kommentje:
3.,kifejtenéd,mit is rejt ez a "típus"? Mit lehet velük kezdeni?
2018. dec. 1. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.,köszi! Várok még válaszokat.
2018. dec. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!