Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Volt már ilyen párotok?Ezek nem bántó viccek?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan olyan "humort" alkalamaz ami bántó,lekezelő,sértő,aggresszív. Nem csak velem,észrevettem tesójának és ritkán anyjának is "beszól",de mostanában folyamatosan csak engem illet ilyenekkel. Például olyat mond nekem,hogy "nem vagyok nőies" "egy igazi nő figyel minden mozdulatára" "semmirekellő vagyok" stb. Szóval ilyen degradáló dolgokat mond nekem a semmirekellőt arra mondta,hogy kérdezte van-e film ötletem mire mondtam,hogy nem ezzel foglakoztam ma ,válasza "kis semmirekellő vagy" majd ha rákerdezek ezt meg hogy érti,vagy elmondom ez sértő akkor rendre megjátszott erős nevetsébe kezd majd folytatja a dolgot. Néha,ha olyan van el is sírom magam az egészen,hogy lehet valaki ennyire gyerekes? vagy nem is tudom minek nevezzem.

Mindig azt mondja,hogy jaj nem értem a humort,vagy nincs önbecsülésem azért veszem magamra ,róla lepereg minden stb. AMi nem igaz,emrt pont a semmirekellő után elkezdtem én is szidni őt,és az egyik durván betalált nála ő sem tudta fékezni magát onnatól . de még így sem fogja fel,hogy rosszulesik minden beszólása.

Komolyan kérdezem ki tud elvisleni egy ilyen embert?? Elviselhetetlen,mert kb minden 2.-3. napra jut egy ilyen beszólása ami neki csak vicc.De néha kibír 1 hetet is nélküle majd megint jönnek a csipkelődései,mire jó ez? Hiába mondom neki,hogy nem vicces,bántó stb fel sem akarja fogni azt hajtja,hogy nem érdekli hogy mit gondolok erről,mert csak nekem esik rosszul mert nincs önbizalmam,ha lenne nem esne rosszul. De kötve hiszem ,hogy ezek csak nekem esnének rosszul..egy párja sem maradt meg mellette...


2020. nov. 27. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Jó tudni, hogy az ilyen férfinak is van nő az életében. Ja nem
2020. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Mit keresel még mellette?!


A degradáló, gúnyolódó magatartás is bántalmazás.

Te egy bántalmazó kapcsolatban élsz.


Usgyi, kifele belőle minél előbb, mielőtt még súlyos

önértékelési zavarokat nem okoz benned.

2020. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
A párocskád egy fa_sz, te meg egy lábtörlő vagy. Összeilletek. Normális nő, normális ember nem tűrné el, hogy úgy beszéljenek vele mint a kutyával. Amúgy aranyból van a pöcörője, vagy miért tűröd?
2020. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg kisebbség-komplexusa van, vagy nárcisztikus. Bármelyik is lenne én már kitettem volna a helyedben, mert emberileg teljesen tönkre fog tenni. Mondom ezt tapasztalatból. Én 2 hónap után éreztem azt, hogy egy ilyen vámpírral nem bírom, akinek nincs hozzám egy jó szava, de imád belém rúgni.

Szóval két dolgot tehetsz: 1. megpróbálod megértetni vele, hogy a viselkedése kritikán aluli 2. szakítasz. Amúgy ha az első nem jön be, akkor is nagyjából ez lesz a vége, csak a te szíved joga, hogy mennél még egy kört vele. Bár.. szerintem nem nagyon működik, max. két napig.

Kitartást és sok szerencsét! :)

2020. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Jajj most jön majd az, hogy de úúúúgy szereted, meg amúgy minden rendben és ti vagytok az álompár szivárványokkal és egyszarvúkkal. Végülis csak napi szinten megbánt, megaláz, megrígat, de amúgy olyaaaan jóóó embeeer.
2020. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hogy miért kell az ilyet elviselni. Mit gondolsz, ha eddig 2-3 naponta ilyeneket mondott, majd egyszer leszokik róla?

Tudom, hogy a szerelem vak meg minden, de azért ha valahol beléd rúgnak, nem kell visszamenni még egy rúgásért.

Legyen egy kis eszed és keress mást! Ha meg nem teszed, akkor sajnos ezt te választottad magadnak.

30/N

2020. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Én sajnos átérzem a helyzetedet, a párom szintén tesz olyan dolgokat amivel sokszor megbánt. Mikor szóltam neki, elismeri hogy igazam van, majd folytatja. Könnyű azt mondani hogy szakítson az ember mert minek vagy együtt ilyen emberrel, de mégse olyan könnyű. Mégis azt mondom, hogy gobdold át mennyire fontos ez az egész, sajnos én is ezt teszem épp.
2020. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Abszolút nem írok ilyet,hogy hú de halálosan szeretem,mivel ezekkel a dolgaival eléggé megtépázta az érzéseimet iránta. Az szokott történni,hogy másnap kb mindig bocsánatot kér,hogy ő nem akart megbántani,telejsen értelmesen elmnodja. Azután még rátesz azzal,hogy 1-2 napig extrém kedves,cuki,szeretgetős, iylenkor lenyugszom,megnyugszom. Majd megint történik valami sértő/bántó megjegyzés amire megkapom,hogy humortalan vagyok,nulla önbecsüléssel és kit érdekel,hogy nem veszem a lapot.

Értelmes embernek tűnik és mutatja is magát,ezért furcsállom a viselkedését...

Szóval akkor nem csak szerintem szándékos bántások ezek? ő azt mondja,hogy nem akar sosem megbántani ő aki szeret ,hogy feltételezhetek ilyet,ha iylet gonodlok nem is szeretem őt stb.

Jelenelg amúgy nem lenne számomra fájdalams kidobni,de nyilván bennem van hogy práblokzook beszélni vele,ezért tettem fel a kérdést,hogy erre miylen stratégia van? Ismertek ilyen embert?

ÉN is arra gyanakodtam,hogy valami komplexusa van vagy enyhe nárci..

2020. nov. 27. 09:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez bántalmazás
2020. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek azzal, aki jelezte, hogy ez BÁNTALMAZÁS! Így kezdődik szóban, van egy sajátságos menete, amibe beletartozik a rendszeres bocsánatkérés is. Ördögi kör, sosem fog megváltozni. A bántalmazók mindig a kontrollt akarják a másik fél felett, tehát uralkodni akar rajtad, elnyomni téged.

Indul a verbális módszerrel és szép lassan ez átmegy majd a fizikaiba.

A legtöbb bántalmazónak súlyos szemelyisegzavara van. Narcisztikus, borderline, antiszociális. Terapia hatására, amire csak ritkán mennek el, kb 2%a mutat javulást.

Az önbizalmadat, önértékelésedet teljesen aláássa idővel, elszigetelődsz a barátaidtól, ismerőseidtől. A végén egyedül nem lesz erőd kimenni a kapcsolatból.

Ez a szakmai része, a döntést neked kell meghoznod ennek birtokában. Sok sikert, ha kell segítség szólj!

2020. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!