Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Volt már ilyen párotok?Ezek nem bántó viccek?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan olyan "humort" alkalamaz ami bántó,lekezelő,sértő,aggresszív. Nem csak velem,észrevettem tesójának és ritkán anyjának is "beszól",de mostanában folyamatosan csak engem illet ilyenekkel. Például olyat mond nekem,hogy "nem vagyok nőies" "egy igazi nő figyel minden mozdulatára" "semmirekellő vagyok" stb. Szóval ilyen degradáló dolgokat mond nekem a semmirekellőt arra mondta,hogy kérdezte van-e film ötletem mire mondtam,hogy nem ezzel foglakoztam ma ,válasza "kis semmirekellő vagy" majd ha rákerdezek ezt meg hogy érti,vagy elmondom ez sértő akkor rendre megjátszott erős nevetsébe kezd majd folytatja a dolgot. Néha,ha olyan van el is sírom magam az egészen,hogy lehet valaki ennyire gyerekes? vagy nem is tudom minek nevezzem.

Mindig azt mondja,hogy jaj nem értem a humort,vagy nincs önbecsülésem azért veszem magamra ,róla lepereg minden stb. AMi nem igaz,emrt pont a semmirekellő után elkezdtem én is szidni őt,és az egyik durván betalált nála ő sem tudta fékezni magát onnatól . de még így sem fogja fel,hogy rosszulesik minden beszólása.

Komolyan kérdezem ki tud elvisleni egy ilyen embert?? Elviselhetetlen,mert kb minden 2.-3. napra jut egy ilyen beszólása ami neki csak vicc.De néha kibír 1 hetet is nélküle majd megint jönnek a csipkelődései,mire jó ez? Hiába mondom neki,hogy nem vicces,bántó stb fel sem akarja fogni azt hajtja,hogy nem érdekli hogy mit gondolok erről,mert csak nekem esik rosszul mert nincs önbizalmam,ha lenne nem esne rosszul. De kötve hiszem ,hogy ezek csak nekem esnének rosszul..egy párja sem maradt meg mellette...


2020. nov. 27. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Minden viccnek a fele igaz.

Ha nekem ennek a felét mondaná, már kivágtam volna.

Neked kell egy ilyen jó humorú , kedves fazon?

Nem, szóval fuss amíg tudsz.

2020. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval akkor nem csak szerintem szándékos bántások ezek?"

Nem feltétlenül, lehet, hogy tényleg csak ennyire hülye és tapintatlan. Nem gondolom, hogy ez bármivel jobb alternatíva lenne.

Előtte sirtál már ezek miatt és utána sem változtatott. Szerintem ez önmagáért beszél.

2020. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem humor és nem vicc.

Nem csodálom, hogy egy párja sem maradt meg mellette.

2020. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tenyleg nem tudatosan csinalja es akkor jon ki ha frusztralt de ha igy is lenne se szamitana hisz a leirtak alapján nem is probsl valtoztatni. Mindenesetre nem tunik egy jo parnak en tullepnek rajta mielott beledbeszeli h nem talalsz jobbat
2020. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a beszólogatós, csipkelődős humort, mi a párommal és a barátaimmal is folyamatosan oltogatjuk egymást, de én minimálisan se vagyok érzékeny fajta ember és azért ismerjük a határokat, ha valami valakinek bántó akkor arra igenis odafigyelünk. Ha a kérésed ellenére nem hagyta abba, akkor nyilvánvalóan nem tisztel. Ne tedd tönkre magad, nem fogod bírni és hidd el nem ér ennyit egy kapcsolat se. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha külön folytatjátok.
2020. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Itt az a fő probléma, hogy mindig bedőlsz a komolytalan bocsánat kéréseinek. A szavaknak hiszel és nem a tetteinek. Ő ezt kihasználja, játszik veled mint macska az egérrel, és te ezt hagyod, mert még mindig nem vágtad ki oda, ahová az ilyen fszkalapok valók. Nem, nem fog vàltozni, nem fűződik hozzá érdeke. Ez a típus kuka, de ezt sok nő képtelen felfogni. Az ilyet egyedül kell hagyni a saját bunkó jellemtelen személyiségével egy életre. Csak az a bibi, hogy amíg így is lesz nő, aki 2 percnél tovább is hajlandó elviselni a viselkedését, addig ez nem lesz magányos, pedig az kéne neki.


45/N

2020. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ez eléggé projektálásnak tűnik.Tehát neki van kisebbségi komplexusa,és rád vetíti ki,nehogy róla derüljön ki,hogy mi a helyzet.És az az ember,aki ezt többször eljátssza,az nem szeret.Mert persze lehet,hogy valahol nem szándékos hanem tényleg ennyi agya van,de ha még el is sírod magad előtte,és ebből sem esik le neki,hogy ez azért erős,akkor valóban mentális bántalmazó.


39/f

2020. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez egy nárcisztikus f..aszarc. Tudom, milyen, mert van a rokonságomban ilyen pasi.
2020. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. no comment minden gyakoris irányába :D
2020. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!