Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod ha nincstelen nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod ha nincstelen nem tud hova menni kidobnád ?vagy empatikus lennél vele?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párom, akkor miért dobnám ki?
2020. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Mikor lett az? Mitől?
2020. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Persze még meg is köpködném... milyen kérdés ez???
2020. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Mármint szakítás után, vagy csak egy random kedden?
2020. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom jelenleg is, akkor nyilván nem. Ha az exem, attól függ, miért az exem, milyen viszonyban váltunk el - ha baráti kapcsolatban maradtunk, akkor befogadnám egy rövidebb időre. Max. 2-3 hónapra - azért nekem is van életem, gondolom, ismerkedem én is... és fordítva azért én sem örülnék neki, ha az illető, akivel ismerkedem, az exével lakik.
2020. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha szakításra kerülne a sor de nem tud hova menni télvíz idején utcára dobni?
2020. nov. 27. 15:53
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mehet a szüleihez vagy ahova akar. Ilyenre szerencsére nem volt példa de remélem nem is lesz.
2020. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok... 2-3 hónapig engedném, addig ő is tud munkát keresni, albérletet keresni, odaköltözni haverhoz, anyucihoz. Azért ne használjon már ki, az sem szép dolog.
2020. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha normálisan leírnád a helyzetet és nem harapófogóval kéne kihúzni belőled, akkor tudnánk értelmeseket írni. Ha azért szakítunk, mert mellettem félrekefélt, akkor menjen isten hírével ahova akar. Ha meg közösen megállapodtunk ebben, de kell még neki 1-2 hónap, hogy kitaláljon valamit, akkor nyilván maradhat. Minden a körülményektől meg az emberektől függ.
2020. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Miért van a szakítás?

Elmúlt a szerelem, de barátok vagyunk - persze, maradhat egy darabig

Megcsalt - maradhat, de a padlón kell aludnia, takarodjon a franciaágyból

Megfenyegetett, megrángatott, megütött - abban az aluljáróban fagy meg amelyikben akar, takarodjon a házamból

2020. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!