Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki miért olyan makacs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki miért olyan makacs, hogy nem tudja beismerni a hibáit, azokat sem amiket több ember mond neki? bővebben

Figyelt kérdés

A barátommal (mostmár volt barátom szerintem) telefonon beszéltem, hogy mik a problémák, hogy az elején milyen sokmindent beletett a kapcsolatba, vacsizni jártunk, rendszeresen csináltunk közös programokat, ha átjött mindig hozott valamit, egy 80ft-os csokit, úgy megörültem neki mint egy kisgyerek.

Én is rendszeresen főzök neki, meglepem apróságokkal, sütit sütök, a kedvenceit csinálom, találok ki programokat, nem várom el tőle hogy csak ő ötleteljen, nálam vagyunk az esetek 95%ban, itt fürdik-eszik-iszik-él szinte.

És mondtam neki, hogy csak szeretném ha valamivel viszonozná ezt a sokmindent, amint én nyújtok neki, mert mostanában tényleg nagyon elhanyagolt és ezt a barátaim is észrevették, elkényelmesedett. Erre felpukkadt, hogy ez nem igaz, eltűnt és már 3 napja felém sem nézett.

Valakinek miért akkora a büszkesége, makacssága, hogy nem ismeri be, helyette durcáskodik és inkább eltűnik? Minthogy megoldaná... Ezt nem fogom tudni megérteni, hogy mire jó ez az óvodás viselkedés egyeseknél?

26 évesek vagyunk


2020. nov. 27. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

"Ezt nem fogom tudni megérteni, hogy mire jó ez az óvodás viselkedés egyeseknél?"

Számomra az is óvodás viselkedés, hogy állandóan vinni kell neked csokit mint egy idétlen kisgyereknek. Cukros bácsit akarsz otthonra, vagy mi?

Te azért csinálod ezeket, mert viszonzást vársz nem azért mert ez neked szimplán örömet okoz.

2020. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Mivel egy kapcsolatban 2 fél van, ez egy adok-kapok dolog.

Attól, hogy némi figyelmességet elvárna, nem lesz a kérdező gyerek és azt sem lehet mondani, hogy nem önzetlenül tesz a kapcsolatába.itt nem egy retkes csokin van a hangsúly, hanem azon, hogy a barátja elkényelmesedett, élvezi a törődést és kiszolgálást, cserébe nem tesz semmit valszeg jó ideje, csak evickél. Az meg, hogy elmenekul a probléma elől, ahelyett, hogy felnőtt emberek módjára megbeszélnék, valóban óvodás szintre vall.

Minden amit leirtal, tipikus férfi tulajdonságok, az én párom ugyanezt csinálja / csinálta.

K.rva nagy meló erről lenevelni őket, a drága anyjuk megtehette volna ezt gyerekkorukban, amikor ezt szokás.

Nagyon bosszantó jelenség. Te ne fuss utána, vagy rajon, vagy ennyit jelentesz neki. Akkor meg kapja be.

2020. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Nagyon szépen köszönöm!

És tényleg nem a hülye csokiról van szó, az csak szemléltető példa hogy nem vágyom hú de nagy valamire, csak hogy néha eszébe jussak. Vagy mondjuk néha rám írjon napközben, hogy mi a helyzet, hogy vagy. Mert ebből is világi cirkusz van, hogy mindig ki keresi a másikat. Még ezek szerint ott tartunk, hogy számolgatjuk ki hányszor írt a másiknak előbb...

Nem fogom keresni, én normálisan meg akartam beszélni, ő pukkant fel és hagyott ott. Majd ha lenyugszik keres, ha nem akkor más majd jószívvel és kellő viszonzással megeszi spagettit amit főzök, meg a tiramisut is

2020. nov. 27. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Ennyi! :D

2020. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!