Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van e így, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van e így, illetve hogyan kezelitek? Hogyan élitek meg? Magányosnak érzem magam, mert a férjem hétből hét napot dolgozik, őstermelő. Hetvegenk nincs, már nagyon családi összetartás sem.

Figyelt kérdés

Én már ezt nagyon unom, tíz éve ez van. Többször kértem tőle változtatást, de sajnos nem nagyon van rá mód.

Ő is érzi ezt, ígéri változat majd valahogy. De sokszor mikor felmerül ez, közli hogy ne számítsak arra hogy valaha is lesz teljes hétvégénk. Mert lehet szabaddá tudja tenni magát, de csak néha. Rám hárul a ház körüli teendők nagy része, és az udvaron sem tud ugyebár így helytállni, ha alig van itthon.

Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévőkkel.


2020. nov. 28. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mikor házasodtatok össze?
2020. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
10 év után nem mindegy?
2020. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló kapcsolatban voltam igaz nem házasság hanem élettársi kapcsolat nos én besokalltam és elhagytam. Anyagilag sem volr kifizetődő ez a rengeteg munka

Legjobb fiatal éveim 22-25 mentek el erre hogy se hétvége se unnep se semmi program.

2020. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom. Ha kevesebbet dolgozna és emiatt kevesebb pénzetek lenne, akkod pedig nem az lenne a baj?
2020. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Esténként mennyi időt tudtok együtt tölteni? Télen is ugyanolyan sokat dolgozik, mint nyáron és tavasszal? Anyagilag nem tudnátok félretenni spórolással annyi pénzt, hogy párodnak ne kelljen néhány hónapot vagy évet dolgozni?


Én is őstermelő vagyok. Nálunk az a szitu kertészetnél, hogy egy évben 3 hónapot dolgozok keményen és utána már évközben alig van teendőm. E 3 hónap alatt összerakok annyit, mint egy kicsit átlag alatti fizu egy évre számítva. Persze nálunk nincs nyaralás, rongyrázás. De megvan minden szükséges dolog. Így rengeteg idő jut a családomra leszámítva azt a húzós 3 hónapot.

2020. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Ne akard megvaltoztatni!

Dönts el magadban te ezt igy vállalod vagy nem.

Es élj annak megfelöen.

2020. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
4.né a pont, lóvé mibű lene?
2020. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tizenegy éve vagyunk házasok. Ja, és anyagilag sem kifizetődő.
2020. nov. 28. 17:46
 9/15 A kérdező kommentje:

Esetenként változó. Télen jobb, hamarabb itthon van5-6 óra. De ahogy jön a tavasz, nyár, ugye amikor tovább világos van, dolgozik ameddig tud. este 8-9 óráig.

Sajnos nem tudja megoldani hogy előre dolgozzon, vagy félre tegyen. Problémának látom hogy mindent utolsó pillanatban csinál,talán rosszul is ossza be az idejét...

2020. nov. 28. 17:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit dolgozik és nem tud félre tenni? Akkor valamit tényleg nem jól csinál. De az se mindegy hogyan éltek. Lehet tök jól keres az átlaghoz képest, csak túl sokat költekeztek.
2020. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!