Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van e így, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van e így, illetve hogyan kezelitek? Hogyan élitek meg? Magányosnak érzem magam, mert a férjem hétből hét napot dolgozik, őstermelő. Hetvegenk nincs, már nagyon családi összetartás sem.

Figyelt kérdés

Én már ezt nagyon unom, tíz éve ez van. Többször kértem tőle változtatást, de sajnos nem nagyon van rá mód.

Ő is érzi ezt, ígéri változat majd valahogy. De sokszor mikor felmerül ez, közli hogy ne számítsak arra hogy valaha is lesz teljes hétvégénk. Mert lehet szabaddá tudja tenni magát, de csak néha. Rám hárul a ház körüli teendők nagy része, és az udvaron sem tud ugyebár így helytállni, ha alig van itthon.

Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévőkkel.


2020. nov. 28. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Rám hárul a ház körüli teendők nagy része, és az udvaron sem tud ugyebár így helytállni"

Ez a része megoldódna, ha lakásba költöznétek. Semmit sem ér, hogy házatok van, ha élvezni egyikőtök sem tudja (ő azért nem, mert dolgozik, te meg azért nem, mert folyton csak a teendőket látod benne, aminek egyedül sose érsz a végére, így folyton csak frusztrál).

2020. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Tudom, miről beszélsz. Férjemnek presszója van, ugyanaz lényegében, este 10-kor zár, fél 11-re ér haza (miután felleltározott). És hát se egy hétvége, semmi. Egyetlen éjszakát nem töltöttünk házon kívül:(

(Igaz, anyagilag jó, de nem mennék újra hozzá.)

2020. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg nem termelné a manit, akkor meg az lenne a baj. Ki érti ezt?
2020. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem élünk nagy lábon. Nem költekezünk sokat, csak amennyit egy átlagos családnak muszáj. Kaja, ritkán ruha, semmi luxus tárgy. Nem vagyok nagyra vágyó. És én is úgy érzem vmit nem jól csinál, mert ennyi év után igazán többre is vihetné az ember. Ezért is vagyok szomorú. Kb. Semmi értelmét nem látom a munkájanak, csak azt hogy az időt, időnket viszi. Nem mellesleg én is dolgozom, és átlagos a fizum. Szóval nem rá háritom a család fenntartó szerepet. De jogos az egyik válaszadó válasza. rávilágított hogy azt kell eldöntenem hogy akarom e én ezt így. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2020. nov. 28. 21:24
 15/15 anonim ***** válasza:

"azt kell eldöntenem hogy akarom e én ezt így"

És ennek keretében olyasmiket, hogy ő fontosabb-e, a kapcsolatotok fontosabb-e vagy a ház.

2020. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!