Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valaki ennyire számító?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival a munkahelyen,egyből belezúgtam.Soha nem találkoztam még olyannal mint ő.Mint kiderült kicsit zűrös a magánélete,mert a megismerkedésünk előtt nem sokkal ment szét az élettársával,aki vitte magával az imádott 6 éves kislányát is.Bele volt betegedve a kislánya elvesztésébe.

Szóval összejöttünk és annyira jó volt az összhang köztünk,hogy elég hamar össze is költöztünk.Megismertem a kislányát is,nagyon aranyos és látva,hogy mennyire szeretik egymást,biztos voltam benne,hogy ő az igazi számomra.

Beadta a gyermek elhelyezési indítványt.Volt kint nálunk meg az exénél is a gyámügy,elmentünk pszichiáterhez is és megnyerte a pert.

Teljesült a legnagyobb álma,ő nevelheti a kislányát.

Erre kb 1 hónap múlva közölte,hogy ez nem megy köztünk és szeretné,hogy elköltözzek....

Először magamban kerestem a hibát,aztán amikor lehiggadtam,végiggondoltam és egyértelművé vált,hogy csak azért kellettem neki,hogy a bíróság meg a gyámügy előtt ő fel tudjon mutatni 1 boldog családot,amibe bekerül majd a kislány és így nagyobb eséllyel nyerjen.

Rákérdeztem és nem tagadta,hogy igen,ez erről szólt.De meg kell értenem,hogy a gyereke minden szabályt felülír.Ő érte semmi sem szent és bármire képes.Sajnálja,de ez a helyzet..

Ebből adódik a kérdésem,hogy hogyan lehet valaki ennyire hidegen számító és manipulatív?Teljesen az ujja köré csavart,miközben egy percig sem szeretett.



2020. nov. 28. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Milyen választ vársz? Így lehet, ahogy tapasztaltad. Talán mégsem minden férfi ösztönlény, kedves hölgyek.
2020. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
egyből belezugtam....tiniagyad van naivka...
2020. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagy patkányok vannak odakint, az biztos. Én is tudnék neked szép történetét mesélni ami velem történt meg, de inkább nem fárasztalak vele. Egyszerűen vannak emberek akiknek semmi sem szent. Esetleg nem lehetne beszólni a gyamügynek vagy a bíróságnak a helyzetről? Ha már ekkora görény volt egy próbát megér.
2020. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azok is görények akik ide járnak kárörvendeni, meg annyit tudnak csak ide böfögni h "hülye vagy" "megerdemled". Ezeknek a kommenteknek mi értelme?
2020. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3.

És e miatt veszítse el a kislányát,aki semmiről nem tehet?

És kerüljön vissza a gyökér nemtörődöm anyjához?

Szeretem azt a kislányt és akármi is történt,tényleg jobb lesz neki ezzel a genyóval,mint az anyjával.

Mert egy számító jéghideg manipulátor a pali,de a gyerekét imádja és tényleg tud róla gondoskodni.

2020. nov. 28. 20:53
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Erről most írsz először. Hogy milyen az anyuka. De azt is kitől tudod? A számító manipulátor apukától. Aki gondolom mindenféle szörnyszülöttnek lefestette a nejét, csak hogy nála legyen a gyerek. Ismerted a nőt, vagy csak közvetett információi vannak az apától? Nem mindegy.
2020. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ismerem a körülményeket,az utolsó pontig.

Kezdve a szakításuk okától odáig,hogy az anyukánál milyen sorsa volt a gyereknek és hogy az exemmel milyen.

De ezt a kislány is elmondta.


Pont ez az egészben a legnagyobb dilemmám...

Hogy megértem az okait,hogy miért tette.

Meg kellett mentse a gyerekét onnan.


Nekem az fáj,hogy nem tartott alkalmasnak arra,hogy az életük része maradhassak.

2020. nov. 28. 21:23
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhiszem, hogy csalódott vagy. Én valahol meg is könnyebbülnék, hogy nem élek együtt egy ilyen emberrel, azt hiszem félnék is tőle, mire képes ha érdek különbözet merülne fel köztünk... Mindenesetre egy életreszóló lecke ez, amit rakj el a képzeletbeli tarsolyodba, most próbalj meg regenerálódni, feltöltődni, barátnőkkel dumalgatni esetleg, majd idő végül segít elfelejteni ezt a rossz emléket.
2020. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindegy, törődj bele és próbáld elfelejteni.
2020. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az fáj,hogy nem tartott alkalmasnak arra,hogy az életük része maradhassak." Ó, inkább annak örülj, hogy ha már nem túl jó az emberismereted, legalább az élet megakadályozta, hogy nagyobb hülyeséget csinálj (pl. szülj neki egy másik gyereket).


Bonts pezsgőt, hogy ekkora szerencséd volt!

2020. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!