Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő vagyok.Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok.Van egy párom 2 éve,akivel nem élünk együtt.Én a gyerekemmel egy egyszobás albérletben,ő az anyjával él.Jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
.Nem dolgozik.Max.havi 3,4 napot.(beugrós karbantartónak mondanám,ha valaki lebetegszik,dolga van,ő megy helyette.A közös jövőnkre semmi esély.Várja a lottó ötöst,kb.ennyi.Ő nem tud hozzám én meg nem tudok hozzá költözni,de már nem is szeretnék már,én fizetnék mindent.Kiábrándultam.Teljesen.Szeretem de ez már más.Elmúlt.Szex is alig van,mert a gyerek itthon van,neki meg az anyukája van ott.Mondtam neki,valamit csinálni,tenni kellene,dolgozni.de nem érdekli.Tegnap azt vágta a fejemhez,hogy keressek olyat aki dolgozik.Mai világban luxusnak tartom,hogy valaki csak otthon feküdjön,és egész nap facebookozzon,tévézzen.(Anyuka megfőz.mos,takarít.)Mi meg az én kocsimmal járunk boltokba nézelődni,sétálni.Ez a programunk.ELÉG VOLT.A kérdésem az lenne,hogy ettől ábrándultam volna ki belőle?Jogosan?Annyi esélyt adtam,hátha benő a feje lágya.De már elkeseredtem.(42 éves)Jól teszem ha szakítok?Semmi értelmét nem látom a kapcsolatnak.

2020. nov. 30. 02:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Elég gáz, hogy 40 évesen itt tartassz, hogy gondolkodnod kell rajta óóó vaj' elhagyj-e egy lusta, semmirekellő, élősködő f_szt... Még csak meg se dug rendesen, szóval neked semmi, nulla zeró hasznod van ebből a kapcsolatból. Tényleg nem értem min is gondolkodsz tulajdonképpen.
2020. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok én is,eszembe nem jutna bárkivel is összeköltözni minek az már ennyi idősen?Persze ha nincsenek közös programok,szex,akkor értelmetlen az egész.N
2020. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
42 éves pasi nem dolgozik? Igen, ebben nincs semmi közös kilátás.
2020. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen pasik. Nem véletlen, hogy sosem volt családja, gyereke.. .

Ha lenne saját házad, még rosszabbul járnál. Akkor odaköltözne, és te lennél az új anyukája, elláthatnád, ő meg várná tovább a lottóötöst.

Nem fog változtatni. Miért tenné? Az ő minimál igényeihez elég az, ami most van, az ilyen meg elég igénytelen ahhoz, hogy ne akarjon többet. Persze, vágyik rá, de csak ha valaki megteremti helyette.

Ismertem hasonlót. Képtelen volt megtanulni, hogy a rezsit ki kell fizetni, folyamatosan másoktól kért kölcsön, mindig mást hibáztatott a saját nyomoráért, mindig meg tudta magyarázni, neki most épp miért nincs normális munkája.

40 évesen még élni kell. Lehet utazni, programokra járni. Vele soha semmire nem jutnál, nyugdíjba mennél, nézhetnéd a sorozatokat.

Vagy... találhatsz valakit, akivel újra élhetsz.

(És nem, ne hagyd, hogy kimagyarázza. Abban nagyon jó. De soha, semmi nem fog változni.)

2020. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
46%
Lehet van a bankban 10 millioja, csak titkolja.
2020. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%

15.


+Ha az anyja meghal, lesz egy saját lakása/háza.

2020. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Na jo, csak gusztustalansag erre varni, h meghaljon az ős. Addig el kellene menni albiba. Persze ahhoz normalis munka kellene eloszor.
2020. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen az elbukja, feléli az örökségét is. Tart, amíg tart, csak dolgozni ne kelljen.
2020. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Eleve össze se j9öttem volna ilyen pasival. Tehát teljesen jogos,hogy kiábrándítónak tartod és nem akarod tovább ezt a kapcsolatot. Szakíts Vele, hátha még találsz olyan rendes pasit akivel kölcsönösen megértitek egymást.
2020. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
81%

40 évesen már a főnyereménnyel sem költöznék össze, max. itt-ottalvós-programozós kapcsolatot tudok elképzelni.


40/N

2020. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!